Elég ​a dumából, csak csináld! 11 csillagozás

7 lépés céljaid meghódításához!

A ​SIKER TITKA MINDIG, MINDENHOL UGYANAZ
– üzenet Brian Tracytől –

Kedves Barátom!

Az egész emberi történelem leggyorsabban változó, kavargó, lármás, széteső és kiszámíthatatlan korszakában élünk. Ez a rendkívül gyors változás gyakran oda vezet, hogy nem tudsz koncentrálni, bizonytalan vagy, nincs se biztonságérzeted, se motivációd.

Ennek eredményeképp lelassulsz, és csak nagyon keveset érsz el.

Ha mindnyájan ugyanebben a világban élünk, miért van az, hogy egyes emberek sikeresebbek másoknál?
A legfontosabb válasz engem is meglepett, ahogy meglep másokat is. Nagyon egyszerű. A siker nem azon alapul, hogy mit mondasz, mit kívánsz, mit remélsz, mit szándékozol csinálni majd egyszer, valamikor. A siker csakis azon múlik, mi az, amit ebben a pillanatban teszel. Henry Ford mondta: Nem építhetsz jó hírnevet arra, amit majd a jövőben szándékozol megtenni.

A nagy kérdés
Mennyire vagy hajlandó megmozdulni és folyamatosan cselekedni… (tovább)

Eredeti cím: Just Shut Up and Do It!

Eredeti megjelenés éve: 2016

Bagolyvár, Budapest, 2018
ISBN: H000000025361 · Fordította: Szilágyi Katalin · Felolvasta: Pálmai Szabolcs
Bagolyvár, Budapest, 2016
110 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155030666 · Fordította: Szilágyi Katalin

FélszipókásŐsmoly P>!

Brian Tracy: Elég a dumából, csak csináld! 7 lépés céljaid meghódításához!

Kiválóan összeszedett, könnyen átláthatóan felépített, lényegre törően tömör, gyakorlatias motivációs útmutató a lendületvételhez és cselekvőerő felébresztéséhez.

kpityike>!

Brian Tracy: Elég a dumából, csak csináld! 7 lépés céljaid meghódításához!

Vázlatos, könnyű, gyakorlatias. Tökéletesen összefoglalja a lényeget, amit más könyvek többszáz oldalon át húznak.

Bartha_Niké P>!

Brian Tracy: Elég a dumából, csak csináld! 7 lépés céljaid meghódításához!

Ez a kis könyv a legfontosabb információkat hordozza, amelyet egy embernek élete során magáévá kell tennie. Terjedelmét tekintve nem túl hosszú, azonban az egyik legértékesebb könyv, amit valaha olvastam. Beszerzem a házi könyvtáramba is. Maximális pontszám, mint minden Tracy-könyv esetében.

Tray>!

Soha ne azért tegyél vagy ne tegyél meg valamit, mert félsz attól, hogy mit gondolnak rólad mások. A tény ugyanis az, hogy senki sem gondolkodik rólad.

Tray>!

Sosem az számít, amit mondasz, kívánsz, remélsz vagy akarsz; csak az számít, amit teszel.