Célok! 13 csillagozás

A célkitűzés kézikönyve

Valósítsd ​meg álmaidat!

Miért érik el bizonyos emberek az összes céljukat, miközben mások csak ábrándoznak arról, hogy jobb életük lesz? Brian Tracy megmutatja, merre vezet az út a szorongástól a kiteljesedésig. Módszerével több százezer sőt több millió ember jutott el a nincstelenség állapotából a nagy sikerekig. Ebben a könyvében olyan alapelveket mutat be, amelyekkel valóra válthatjuk álmainkat.

Egyszerű, erőteljes és hatékony rendszert állít fel a célok kitűzésére és elérésére. A módszer hatékonyságáról több mint egymillió ember tudna mesélni, akik rendkívüli dolgokat értek el vele.

A Tracy által vázolt huszonegy stratégia alkalmazásával te is képes leszel elérni bármilyen és bármekkora célt, amelyet magad elé állítottál. Megtanulhatod, hogyan mérd fel az erősségeidet, igazi értékeidet, és hogy mit akarsz valójában elérni az előtted álló években.

A szerző azt is megmutatja, hogyan építsd fel az önbecsülésedet és magabiztosságodat, hogyan bánj… (tovább)

Bagolyvár, Budapest, 2014

Rituga P>!

Brian Tracy: Célok! A célkitűzés kézikönyve

Ha lehetne, csillagos ötösre értékelném ezt a könyvet. Azért tartott ennyi ideig az olvasása, mert amit olvastam, egyből alkalmaztam is. Illetve sok dolgot meg is tartottam és beépítettem a napjaimba. Azon könyvek közé tartozik, amiben annyi hasznos tanács és gyakorlati tudnivaló van, hogy alapműnek tekinthető. A tanácsok hasznossága az első kipróbálása után teljesen egyértelmű. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

dagikám>!

Brian Tracy: Célok! A célkitűzés kézikönyve

Hasznos tanácsokat ad a könyv arra,hogyan érhetjük el a céljainkat. Nagyon sok okos meglátás van benne,vannak benne módszerek amiket már én is alkalmazok,de találtam olyanokat is,amiket mindenképp ki kell próbálnom.

karadye>!

Brian Tracy: Célok! A célkitűzés kézikönyve

A címének megfelelően valóban kézzelfogható segítséget nyújt céljaink elérésében.
Közvetlen hangvételű, könnyen emészthető, ugyanakkor „melós” olvasnivaló, azoknak, akik komolyan gondolják, hogy fejlődni akartnak a könyv segítségével.
4 csillag, mert számomra kicsit túl amerikai néhol.