Az ​eladás pszichológiája 12 csillagozás

Hogyan értékesíthetsz többet, könnyebben és hatékonyabban?
Brian Tracy: Az eladás pszichológiája Brian Tracy: Az eladás pszichológiája

Bármi, ​ami az emberi elmében megfogan, bármi, amiben az ember hisz, az elérhető. -(Napoleon Hill)

Ez a könyv minden idők legnagyobb példányszámban eladott, nemzetközi sikert aratott értékesítési oktatóanyaga. Első megjelenése óta tizenhat nyelvre fordították le és huszonnégy országban használják. A szerző Amerika első számú motivációs trénere, aki több mint ötszázezer embert oktatott ezzel az anyaggal világszerte, több ezer vállalatnál, gyakorlatilag minden területen.

Olyan remek stratégiákat és technikákat mutat be, melyek révén rövid időn belül növelhető a forgalom, gyorsabbá és hatékonyabbá tehető az értékesítés. Esszenciájaként kézhez kapjuk az értékesítés tízparancsolatát, amely az élet bármely területén kitűnően alkalmazható.
Nekünk kell eldöntenünk, mit szeretnénk elérni, ragaszkodni a kitűzött célokhoz, folyamatosan tanulni, követni a példaképeket, megfogadni tanácsaikat, kialakítani saját egyéniségünket, kibontakoztatni kreativitásunkat.

Az… (tovább)

Trivium, Budapest, 2018
Trivium, Budapest, 2013
272 oldal · ISBN: 9786155334580 · Fordította: F. Joannovics Mária
Trivium, Budapest, 2013
272 oldal · ISBN: 9789639711976 · Fordította: F. Joannovics Mária

Brian Tracy: Az eladás pszichológiája

Brian Tracy: Az eladás pszichológiája Hogyan értékesíthetsz többet, könnyebben és hatékonyabban?

A könyvet annak reményében vettem a kezembe, hogy kézzelfogható, használható tanácsokkal lát el. Annak hangsúlyozása, hogy higgyek magamban, szeressem magam, és legyek lelkes a munkámban, sajnos nem elég gyakorlati ahhoz, hogy ezt a mai konszumizmusban fuldokló világunkban alkalmazni lehessen.
Természetesen felhívja a figyelmet a helyes kommunikáció jelentőségére – azonban nem nyújt semmilyen támpontot arra vonatkozóan, hogy ez pontosan mit is takar.
Számomra túlságosan is amerikai volt Brian Tracy gondolkodása. Nagyon sok olyan példát olvastam benne, amely magyar vásárlókra nem lett volna ráhúzható, így nem is igazán éreztem relevánsnak a leírt pontokat.

Hajnalka_Ferencsák>!
Brian Tracy: Az eladás pszichológiája

Termeszetesen vannak jo otletek, sztorik, idezetek a konyvben, de tobbet vartam. Eleg altalanos volt, nehol kifejezetten termekeladasra specifikalva, illetve nagy hangsulyt helyezve az onfejlesztesre mind szakmai mind szemelyiseg szempontbol. Nem is tudom. Mast, tobbet vartam, ezt felesleges ragozni.

Panka1>!

Mindig úgy kell beszélni a termékről, szolgáltatásról, hogy az adott fogyasztóhoz igazodjon, arról beszéljen, amit hallani akar, és nem pedig arról, mit is árulnak.

Panka1>!

Kedves hölgyem/uram, ha egyszer, valamikor a közeljövőben megvenné ezt a terméket, akkor miért döntene a vásárlás mellett?

Mesii P>!

A kudarc nem opció!