Új ​mutánsok (Újvilág: X-Men 8.) 30 csillagozás

Brian Michael Bendis: Újvilág: X-Men – Új mutánsok

Charles Xavier professzor azért toborozta őket, hogy áthidalják az ember és mutáns között húzódó szakadékot.

Küklopsz, Csodalány, Vihar, Jégember, Bestia, Koloszszus, Vadóc, Árnymacska, Árnyék és Rozsomák, az X-Men tagjai katonák Xavier harcában a békés egymás mellett élés álmáért.

Ám ebben a küzdelemben nem mindig a látható ellenség a legveszedelmesebb, és az X-ek által vállalt nyilvánosság is könnyen visszaüthet a fiatal mutánsokra.

Fumax, Budapest, 2008
136 oldal · ISBN: 9789639861039 · Fordította: Kvaszta Ádám · Illusztrálta: David Finch

Kapcsolódó zóna

!

Marvel

715 tag · 778 karc · Utolsó karc: 2024. február 13., 04:02 · Bővebben

GytAnett>!
Brian Michael Bendis: Újvilág: X-Men – Új mutánsok

Még mindig azt kell mondanom, hogy nem ismerem az X-Men világát, még a filmeket sem láttam (egyedül az utolsót :D), ennyire hiányosak az ismereteim. Azt viszont elmondhatom, hogy engem – teljesen laikusként – beszippantott ez a képregény. Úgy éreztem, hogy pár pillanat alatt a végére értem, mert izgalmas volt. Egy ideig nem igazán értettem, hogy mi van, de aztán szépen lassan összeállt a kép. :) A rajzok nekem tetszettek, bár magában a műfajban is annyira ismeretlen vagyok, hogy nem tudom, mire mondanám azt, hogy nem tetszik. :)
Jó lenne még néhány ilyen művet olvasni. Aránylag könnyed, gondolkodást nélkülöző kikapcsolódás. :)

Jeffi P>!
Brian Michael Bendis: Újvilág: X-Men – Új mutánsok

Ez most annyira nem jött be, mint gondoltam. Pedig a X-Meneket szeretem. És hát ismerjük be, hogy az nem normális, hogy 2 olvasás után konkrétan lapjaira esik az egész. És megjegyezném, hogy aki előttem olvasta is vigyázott rá, és én is vigyáztam rá, tehát nem dobáltuk, nem állat módjára nyitottuk ki…és lapjaira esett.

zsof>!
Brian Michael Bendis: Újvilág: X-Men – Új mutánsok

Megadnám rá a teljes 5 csillagot, de muszáj vagyok levonni egy felet azért, mert a Fumax butus… Az Újvilág X-Men egy nagyon jó történet, nem értem, h miért kellett így kiadni. Mintha csak így kutyafuttában kiadtak volna egy könyvet. Na, mindegy, igazából hálásnak is kéne lenni, hogy egyáltalán kiadták. Maga a sztori és a rajzok is nagyon szépek, tökéletesek.