Hősök ​kora (Az Új Bosszú Angyalai 1.) 15 csillagozás

Brian Michael Bendis: Az Új Bosszú Angyalai 1. – Hősök kora

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Eredeti megjelenés éve: 2011

Kingpin, Budapest, 2020
148 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155090240 · Fordította: Szegheő Csaba · Illusztrálta: Wade von Grawbadger, Stuart Immonen

Mircsi>!
Brian Michael Bendis: Az Új Bosszú Angyalai 1. – Hősök kora

A rajzolása nagyon tetszett, a sztoritól magától nem voltem különösebben elragadtatva. Mondjuk gondolom azért is, mert volt pár eddig általam ismeretlen szereplő is.

Lényegében az történik, hogy Tony Luke Cage-re ruházza az Avanger-mansiont, meg Steve kiadja az ukászt, hogy legyen még egy angyalok csapat (hence, új bosszú angyalai), és akkor ez az új csapat rögtön kapja is a nyakába a problémákat. :D Valaki egy másik dimenzióból nagyon meg akarja szerezni Agamottó szemét, és ezért nem restell mindenkit is megszállni, szóval a történet egy részében kb egymással harcolnak szereplők. :D Aztán kiderül, hogy spoiler, úgyhogy az angyalok valami szuper varázslattal egybegyúrják magukat, és így győzik le. Hát kb ennyi a sztori.

Dr Vudu-t korántsem utáltam annyira, mint vártam (nem tudom az elősztorit nyilván, de aki legfőbb mágus és nem Dr. Strange, azzal ellenérzéseim vannak, kivéve ha Wong az, adminisztratív okokból :D), meg ez a Hellstrom csávó is elég szórakoztató volt (ő is erősíti az indokolatlanul meztelenkedők táborát), állandóan ki volt akadva a szerencsétlen, és ezt nagyon viccesnek találtam.

Az Új Bosszú Angyalai sorozat · Összehasonlítás