Megjelenésének várható időpontja: 2019. december 16.

A ​birodalom haragja (A vér és lőpor istenei 2.) 0 csillagozás

Brian McClellan: A birodalom haragja

A ​fegyverek szüntelen dörögnek, ha felizzik a birodalom haragja.

Fatrasztában káosz uralkodik. A főváros elesett, a lőpormágus Vlora Flint katonái a határvidék felé masíroznak – félmillió menekült követi őket a biztonság reményében. Csakhogy a háború elől lehetetlen elmenekülni, és az összecsapás vészesen közeleg, akár felkészültek, akár nem.

Michel Bravis egyre több menekülőnek segít felszívódni és elhagyni a fővárost, ám rá kell döbbennie, hogy lassacskán minden oldalról ellenségek veszik körül. Talán pont azoktól az elnyomóktól kell segítséget kérnie, akiknek a hatalma ellen küzd, ezzel azonban nem csak a saját életét tenné kockára.

Ezalatt Ben Styke ezredesre a legyőzhetetlennek hitt sárkányemberek egy különítménye vadászik, míg Őrült lándzsásai minden harcképes embert maguk köré gyűjtenek, hogy a daníz hódítókkal és a fatrasztai hadsereggel versenyt futva elsőként bukkanhassanak az egyik mérhetetlen hatalmú istenkő nyomára.

Azonban… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

Fumax, Budapest, 2019
640 oldal · keménytáblás · Fordította: Rusznyák Csaba · Megjelenés időpontja: 2019. december 16.

Fumax KU

A seriff lassan eltette a pisztolyát.
– Magukkal csak a baj van, mi?
– Csak éljük az életünket, asszonyom – mondta Vlora.
– Elintézzük az ügyet egy bíró előtt – ismételte meg a seriff –, aztán ha kérhetem, szíveskedjenek valahol máshol élni az életüket. Érthető?

Fumax KU

– Erről még beszélünk. Most meg kell ölnöm valakit. Jöttök? – Felült Amrec nyergébe, és felemelte Celine-t is.
– Megnézhetem, ahogy megölöd? – kérdezte Celine, amikor elindultak.