A ​lélekvándorlás csodái 5 csillagozás

Az előző életeink emlékeinek gyógyító ereje
Brian L. Weiss: A lélekvándorlás csodái Brian L. Weiss: A lélekvándorlás csodái

Brian ​L. Weiss életében az hozta meg a fordulópontot, amikor halott fiától kapott üzeneteket regressziós hipnózisban. A munkásságát ekkortól teljes egészében az előző életek regressziós hipnózisban történő feltárására fordította, ezzel egy olyan kutatási terület előtt megnyitva a kapukat, amelyet azóta számos híressé vált hipnoterapeuta – köztük Michael Newton – is sikeresen és hatékonyan használ. Brian L. Weiss egy olyan nemzetközi szaktekintély, aki úttörőként vett részt a lélekvándorlást feltáró és bizonyító munkában, melyet a mostani,- az elmúlt 25 év munkásságát összefoglaló – legújabb könyvében Ön is megismerhet!

Voltaire azt mondta, hogy Végül is semmivel sem meglepőbb dolog kétszer születni, mint egyszer.

Brian L. Weiss pszichoterapeutaként kezdetben szkeptikusan fogadta a lélekvándorlás gondolatát. Egy nap azonban minden megváltozott, amikor egyik páciense spontán módon visszaemlékezett egy korábbi életére.

Csoda?
Valóság?
Egyszeri… (tovább)

Angyali Menedék, Budapest, 2024
Angyali Menedék, Budapest, 2015

Brian L. Weiss: A lélekvándorlás csodái

Brian L. Weiss: A lélekvándorlás csodái Az előző életeink emlékeinek gyógyító ereje

Egész jó könyv, rengeteg beszámolóval, és hasznos tanácsokkal. Az elején ígértek benne néhány gyakorlatot is, ám én csak egy ilyenre emlékszem a könyvből, és bár sok megható történetet olvastam, mégsem érzem azt a bizonyos pluszt, amit annyira ígértek… Ettől eltekintve egy olvasást megér. :)

Raizo P>!

Ha megbocsátasz annak, aki megbántott, és elengeded a haragodat, akkor szabad leszel.

Raizo P>!

Az igazi szeretet megtalálása a legfontosabb az életben. Ha rátalálunk, akkor nem csak kapnunk, hanem adnunk is kell.

Raizo P>!

Csak idő- és energiaveszteség dühöt érezi mások iránt, és ártani nekik.

Raizo P>!

Semmi nem számít, csak az, hogy szeressünk és szeressenek minket.

Raizo P>!

Értelmetlen az a rengeteg háború, és erőszak, mert magunkat bántjuk, ha másokat bántunk.

Raizo P>!

Sok boldogtalanság a szülői és társadalmi elvárásokból fakad.

Raizo P>!

Egyre inkább empatikusabbak és megértők vagyunk? Ha igen, akkor elmondhatjuk, hogy sikeresek vagyunk. A lélek ezeknek a tanulását keresi, mert ezek képezik a spirituális igazságot.

80. - 81. oldal

Raizo P>!

Csak saját magaddal kapcsolatban dönthetsz. Felajánlhatod a segítséged másoknak, de az ő döntésük, hogy elfogadják-e. Nem kényszerítheted őket, még akkor sem, ha tudod, hogy neked van igazad.

Raizo P>!

Azért vagyunk itt, hogy a szeretetről, a megbocsátásról és az együttérzésről tanuljunk.

Raizo P>!

A szeretet nem ítél, csak átölel. Isten, a szeretet forrása soha nem ítél el minket, csak a többi ember.