Johnny ​Depp – Egy modern lázadó 16 csillagozás

Brian J. Robb: Johnny Depp – Egy modern lázadó

A „legszexisebb férfi” címet elnyert színész hiteles életrajza színes és fekete-fehér fényképekkel illusztrálva nyújt alapos információkat a pályafutása csúcsán álló színész életéről és filmjeinek kulisszatitkairól, beleértve rendkívül népszerű szerepét Jack Sparrow kapitányként, A Karib-tenger kalózai sorozatban. Emellett bemutatja rosszfiús tombolásait, szerelmi hancúrozásait, tünékeny kapcsolatainak sorát, és jelenlegi életét.

Komoly elemzést nyújt Depp pályájáról és szélsőségesen független, művészi kalandozásokat kínáló szerepeiről, melyeket úgy választott, hogy meghatározza velük önmagát színészként és emberként egyaránt.

Azt mondják róla, senki sem ismerheti őt igazán, mert túlságosan összetett személyiség. Ahány szerepe, annyi arca van. Ahány arc, annyi történet. A modern lázadó mára szelíd családapává szelídült – vagy mégsem?

Édesvíz, Budapest, 2007
252 oldal · ISBN: 9789635290048 · Fordította: Kovács Ivett

Sheila_7
Brian J. Robb: Johnny Depp – Egy modern lázadó

Régen olvastam, de nagyon tetszett! örültem, hogy kicsit jobban beleláthatok az életébe, vagyis inkább átláthatom. Plusz jó, hogy nem csak a jó dolgait ismerjük meg, hanem az árnyoldalait.
Megtudhatjuk, hogyan is érzett 1-1 filmjével kapcsolatban.
Johnny rajongóknak Kötelező!! :)

nicole28
Brian J. Robb: Johnny Depp – Egy modern lázadó

Nagyon jól megírt, illusztrált.. Hibátlan :) Kár, hogy nem készült folytatás…

Andi_Csepei
Brian J. Robb: Johnny Depp – Egy modern lázadó

A világ egyik legjobb és legdögösebb színészének életéről szóló könyv. Imádtam! Sok olyan információ van benne, amit az interneten nem találtam.

wolfsteps
Brian J. Robb: Johnny Depp – Egy modern lázadó

Általában szörnyen unom az önéletrajzokat és unom őket. De ez valahogy szórakoztató volt, és messze nem unalmas. Örültem hogy beleláttam jobban az életébe, és ha eddig szimpatikus volt, akkor a könyv után kicsit már szerelembe is estem. egy kicsit.

Ninovics
Brian J. Robb: Johnny Depp – Egy modern lázadó

Imádom ezt a színészt és jó volt róla egy kicsit többet megtudni. :)

cassiesdream

Mindig különcnek bélyegeztek (…), de azt hiszem, mindenki különc, és pontosan ez a dolog lényege. Ünnepelnünk kellene az egyediségünket ahelyett, hogy szégyenkezünk miatta. Mindnyájunknak megvannak a magunk hóbortjai. Az emberek sokat ártanak maguknak azzal, hogy igyekeznek elrejteni önmaguk elől valódi énjüket pusztán azért, mert félnek attól, vajon mit gondolnak majd róluk a többiek.

cassiesdream

Minden szerepbe, amit játszol, beleadsz valamennyit saját magadból. Így kell lennie, máskülönben nem színészet. Hanem hazugság.