Meseszép ​horgolások 1 csillagozás

18 horgolt tárgy a tündérmesék birodalmából
Brenda K. B. Anderson: Meseszép horgolások

Brenda ​K. B. Anderson 18, tündérmesék ihlette horgolt modellt kínál ebben a fantasztikus gyűjteményben. A klasszikus mesék alapján készült népszerű televízió- és mozifilmek után végre a horgolás szerelmesei is olyan rendkívüli ötleteket tartalmazó kézimunkakönyvet tarthatnak a kezükben, amely hódolattal adózik a nagy kedvencek előtt.
Piroska kapucnis sálja még akkor sem csúszik le a fejéről, amikor épp a farkas elől kell menekülnie. Csipkerózsika alkalomhoz illő hálóingében nyugodtan várhatja, hogy álmai hercege felébressze őt. Juliska a sütemény alakú táskájában magával vitt finom falatokból bárhol csemegézhet. A gonosz királynő pedig valahányszor belenéz horgolt neszesszerének tükrébe, megtudhatja, valójában ki is a legszebb e vidéken.
Hősnőkön, tündérkirálynőkön, boszorkányokon kívül maga a gonosz farkas is megjelenik ebben a horgolt játékokat, gyermekruhákat, kiegészítőket, táskákat és még számos érdekességet kínáló, mesebeli válogatásban.

Brenda K. B.… (tovább)

Libri, Budapest, 2015
150 oldal · ISBN: 9789633106235 · Fordította: Viertlné Kirtyán Beáta

ViraMors
Brenda K. B. Anderson: Meseszép horgolások

Brenda K. B. Anderson: Meseszép horgolások 18 horgolt tárgy a tündérmesék birodalmából

Így utólag azon gondolkozom, lehet, hogy túl merész voltam, amikor kosárba raktam ezt a könyvet, van itt egy-két határozottan nem egyszerű minta.
Ugyanakkor vannak kifejezetten nekem valóak is, és nagyon tetszik ez a mesék köré felépített gondolat- és mintasor.
Ötletes, kreatív gyűjtemény, alapos leírásokkal. Kezdőknek nem javaslom.