Eldobható ​testek 1 csillagozás

Brandon Hackett: Eldobható testek

2338-ban ​a Föld már csak egy emlék. A világ Melvin Kadeknek, a Naprendszer leggazdagabb emberének és az emberi civilizáció megmentőjének jövőjét követi. A Naptevékenység drasztikus megváltozásának fenyegetése miatt a milliárdos technológiai befektető még évszázadokkal korábban meghirdette az Exodust, azt az elképesztő léptékű űrprojektet, amelynek révén az emberiség a Jupiter és a Szaturnusz lakhatóvá tett holdjaira, valamint több ezer aszteroida belsejébe tervezett mesterséges életterekbe költözött.
Vireni Orlando ügyésznő azonban arra készül, hogy letartóztassa a mindenki által hősként ünnepelt Kadeket, mert szerinte köze van a Földet felperzselő és lakhatatlanná tevő szupernapkitörésekhez, ami a bolygón maradt milliárdnyi ember halálához is vezetett. Az áldozatok egy része ráadásul digitalizált, újhumán tudatként most visszatért, élükön egy rendkívüli vezetővel, aki eldobható testek formájában egy olyan, újfajta technológiát terjeszt el a világban, amely lehetővé teszi,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2020

Agave Könyvek, Budapest, 2020
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634197546
Agave Könyvek, Budapest, 2020
480 oldal · ISBN: 9789634197553

malasingud>!
Brandon Hackett: Eldobható testek

Zsenialis, mint mindig! Tobzodik a pazar futurisztikus otletekben, felvazol egy lehetseges utat, mely fele tartunk.

cpt_syph >!

Ki vagyok én, hogy megvádoljam a Naprendszer legbefolyásosabb emberét?

11. oldal 1. fejezet - Világméretű hazugság

cpt_syph >!

A Kadekhez hasonló, nagy hatalmú embereknek még a bukásuk pillanatában is célszerű meghagyni a méltóságuk és tekintélyük látszatát.

12. oldal 1. fejezet - Világméretű hazugság