Rossz ​napom könyve 22 csillagozás

Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Igazság szerint mindenkinek lehet rossz napja. Ez hozzátartozik az élethez. A Rossz napom könyvében található fotókból és képaláirásokból ráébredhetünk, hogy rossz nap ellen is van orvosság: a dolgokat a maguk valójában kell nézni, felvállalva a következményeket. El kell fogadnunk, hogy kudarc és veszteség mindenkit érhet; be kell ismemi a lét abszurditását, és örülnünk kell minden apró felmerülő lehetőségnek. A Rossz napom könyve bájos fekete-fehér állatfotók segítségével, sok humorral és mély átéléssel közvetíti ezt az üzenetet. A képek meghökkentően emberiek és mindenféle előítélettől mentesek. A fényképek és a hozzájuk tartozó vidám szövegek mosolyra fakasztanak és véget vetnek a rossz napnak.

GABO, Budapest, 2004
94 oldal · ISBN: 9637318038 · Fordította: Várlaki Tibor

clarisssa P
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Jópofa kis kötet, cuki állatos fotókkal. Nincs hatalmas mondanivalója, inkább olyan érzésem volt, hogy csak a képekhez próbáltak találni egy-egy humoros mondatot, majd egy kerek egésszé összefűzni őket. Ajándékkönyvnek ideális, rossz napokat élő barátunk számára.

GABO, Budapest, 2004
94 oldal · ISBN: 9637318038 · Fordította: Várlaki Tibor
dorothy_emerald I
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Marketing 1: Gyerekek és állatok. Itt most állatok.
***
Relikvia az instagram és a pinterest előtti időkből, mikor a cuki állatok édesbájos képét inspiráló mondatokkal kiegészítve könyvként is el lehetett adni. Ma már csak nyomunk egyet a követésre és a rossz napok elleni tutibiztos napi adagban érkezik.
Persze azért aranyos. Nem arról van szó.

dsaci
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Szó szerint 5 perc alatt ellehet olvasni. Sok igazságot lehet benne találni, a képeken meg sokat tudtam nevetni :)

Jeffi P
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Annak ellenére, hogy nem sok szöveg van benne, valami eszméletlen jó pofa könyv :) Bírtam a fotókat, némelyiken nagyot lehet mosolyogni :)

Zsannuszi_Tündérkirálylány
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Igazándiból csaltam, mert nem is volt rossz napom, mikor olvastam. Lehet, hogy ezért, lehet, hogy nem, de minden esetre megmosolyogtam. Aranyos és kedves. Tessék elolvasni!

Bam
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Kedves kis könyv – tényleg képes mosolyt csalni az arcra.
(Ma szépen végignéztük a könyvesboltban).
Kis meglepetésnek megfelelő lehet, szerintem.

Engelchen
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem!:)A fotók összhangban vannak a szöveggel és ember legyen a talpán aki megállja nevetés nélkül…:)

Anett_
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Ez a könyv is nagyon helyes. Hozza a szokásos vicces képeket és az elgondolkodtató szöveget mellé. :)

Maate
Bradley Trevor Greive: Rossz napom könyve

Végülis egy jópofa powerpoint feketefehérbe, kinyomtatva. Jópofa, bár pont azt csinálja, amit utálok, emberi érzéseket próbál állatos képek alá rakni. De azért jó.