Csodálatos ​elbeszélések macskákról 9 csillagozás

Megható és igaz történetek rendkívüli cicákról
Brad Steiger – Sherry Hansen Steiger: Csodálatos elbeszélések macskákról

Megható és igaz történetetek rendkívüli cicákról. A sikeres szerzőpáros legújabb gyűjteményében figyelmét olyan lenyűgöző macskáknak szenteli, akikkel nem mindennapi dolgok estek meg. Minden akadályt leküzdő cicákról, csodás megmenekülésekről, a bátorságról és hősiességről olvashatunk e bámulatos történetekben.

Alexandra, Pécs, 2006
264 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633700205 · Fordította: Mácsainé Merényi Adrienn

Bárónő2000>!
Brad Steiger – Sherry Hansen Steiger: Csodálatos elbeszélések macskákról

Brad Steiger – Sherry Hansen Steiger: Csodálatos elbeszélések macskákról Megható és igaz történetek rendkívüli cicákról

Vérbeli macskásként örömmel olvastam ezeket a csodálatos és csodálatosan szomorú történeteket kedvenceinkről. Igazán lenyűgöztek, főleg a sok év után is vissza térő macsekok!

Fay>!
Brad Steiger – Sherry Hansen Steiger: Csodálatos elbeszélések macskákról

Nagyon bájos és szomorú történetek vannak benne. Macsek rajongóknak kötelező olvasmány.

Edit91>!
Brad Steiger – Sherry Hansen Steiger: Csodálatos elbeszélések macskákról

Mindig is imádtam az állatokat, főleg a cicákat. Mondhatni sokáig kellett várnom arra, hogy saját cicám legyen, de végül 2012. október 6-a egy különleges nap lett az életemben. Egy találkozásé, ami után az életem más lett, sokkal színesebb, sok-sok szeretettel és dorombolással teli. Sosem feledem azt a pillanatot, amikor Iulius megérkezett új otthonába. Türelemmel, kellő távolsággal igyekeztem felé közelíteni, leguggoltam elé, mire neki első dolga volt odaszaladni hozzám és beugrani az ölembe. Azóta is elválaszthatatlanok vagyunk, bár mivel mindketten elég akaratos személyiségek vagyunk, gyakran össze tudunk veszni! :D

Ebből a könyvből kiderül, hogy a macskák milyen különleges. csodálatos lények. Bár látszólag csak magukkal vannak elfoglalva, valójában mindenre képesek a gazdáikért, barátaikért. Többségében tetszettek ezek a történetek, sok olyan érdekességet tudtam meg a cicákról, amiket eddig nem tapasztaltam. Igazából én mindent el tudok róluk képzelni, de azért volt néhány történet, amit picit túlzásnak éreztem pl. macskaszellem visszatérése, vagy a spirituális kapcsolat macska és gazdi között vagy éppen a beszélő macska. Több történet ismétlődött, csak a nevek és a helyszínek változtak. Ennek ellenére kellemes kikapcsolódást nyújtott, de annyit még meg kell jegyeznem, hogy a fordítás pocsék lett.