Milliomosok ​/ Bukott angyal / Apa szeme fénye / Walhalla visszatér 5 csillagozás

Brad Meltzer – Don J. Snyder – Mary Higgins Clark – Clive Cussler: Milliomosok / Bukott angyal / Apa szeme fénye / Walhalla visszatér

Brad ​Meltzer: Milliomosok
Miután a két banktisztviselő, Charlie és Oliver Caruso egy alvó számlán hárommillió dollárra bukkan, nem tud ellenállni a kísértésnek, hogy eltulajdonítsa. Ám alighogy feltörik a pénzintézet biztonsági rendszerét, az irányítás kicsúszik a testvérpár kezéből. A fordulatokban gazdag regény főszereplői nagyszabású bűncselekménybe keverednek. A tét akkor, amilyenről nem is álmodtak volna.

Don J. Snyder: Bukott angyal
A népszerű nyaralóhely, Rose Point telente mindig elnéptelenedik, így a gondnok, Paul McQuinn igencsak meglepődik, amikor üzenetet kap, hogy az egyik család, Halworthék ott ünnepelnék a karácsonyt. Fiával, Terryvel a hóviharban nekivágnak, hogy előkészítsék a nyaralót az érkező előkelő vendégeknek, ám egyikük sem sejtheti, hogy az elkövetkező napok mindannyiuk életében sorsdöntőnek bizonyulnak.

Mary Higgins Clark: Apa szeme fénye
Ellie Cavanaugh mindössze hétéves volt, amikor a tanúvallomása alapján elítélték… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Reader's Digest válogatott könyvek

Reader's Digest, Budapest, 2003
576 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639562009 · Fordította: Komáromy Rudolf, Résch Éva, Téli Márta, Bornai Tibor

Paulina_Sándorné P>!

Érdekes történetek szerepeltek ebben a kötetben is. A Milliomosok elkalauzol a bankok világába. Érdekes dolgok történnek ott az emberek pénzével. Kicsiből lett sok, spoiler aztán valaki mégis nyert az ügyön spoiler Bukott angyal történet nem fogott meg, bár volt egy-két érdekes motívuma. Terry-t nem igazán értettem, fura egy figura volt. Apa szeme fénye izgalmas volt számomra. Már azt hittem, hogy spoiler de az írónak sikerült elég csavarosan megírnia a sztorit. Vagy csak én voltam figyelmetlen. Walhalla visszatér-ben élveztem a kalandot Dirk Pitt-tel. Imádom őt. Nem semmi figura. A nagy hajó kigyulladása, süllyedése látványosan került leírása. Izgultam végig. spoiler A végén meglepődtem, olvastam már pár kalandot Pitt-tel, spoiler