Észlelések 29

vörös_áfonya >!

2020. 10. 15., negyed 8 körül
Rózsaszín kabátot viselő, középkorú hölgy olvasta a 7:08-as H7-es héven. Kb. negyedénél járt.

Olympia_Chavez P>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

219.10.08. 07:00 Egy fiatal, magas vékony lány szaladt a zebrához a kezében a könyvvel, majd velem együtt át az úton. Ő a 151-es buszra várt.

Trixi_Adzoa P>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

25 év körüli lány olvasta az 1-es villamos Árpád híd megállójában.
2019.09.09. 13:34

Keikorca P>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

Most olvassa egy fiatal nő pöttyös sálban a Corvin-negyednél.

Boritek70 P>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

2019.01.11-én du. 1/2 5 körül olvasta egy fekete, szőrmés kapucnis kabátot, halvány barackszínű sálat viselő, vörösesbarna hajú, szemüveges hölgy az Örs felé igyekvő metrón.

Zyzy>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

Az Allee közeli egyik zebránál egy barna hajú nőnél láttam. Kb. Az egy harmadánál tartott.

Molnár_Nikolett>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

Ma (2018.05.08) az Egerből Mezőkövesdig közlekedő buszon ült le mellém egy lány. Annyira nem figyeltem meg, sportcipő, rövid farmer volt rajta. Talán kék póló és fejhallgató a nyakán.

Plusz, hogy még 4 könyvet cipelt a kezében, volt közte egy CC könyv is, talán a Herceg.

Kukuucs>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

2018.04.08. 18.15 Egy rózsaszín pulcsis lány olvassa a 17-es villamoson a Bécsi út felé. Meg az elején jár a könyvnek. Remélem tetszeni fog neki :))))

dtk8 P>!

Böszörményi Gyula: A Rudnay-gyilkosságok

Tegnap dél körül olvasta a szentendrei héven a város felé menet egy lány, aki mellettem ült, így nem nagyon bírtam őt megfigyelni, csak annyi rémlik, hogy fekete, fémpöttyös táskája volt.