Az ​Arab lánya 3 (Az Arab) 55 csillagozás

Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Eredeti megjelenés éve: 2018

Álomgyár, Budapest, 2018

Krisztina_Németh_2
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Kár, hogy a 39 oldalbol 12 reklám. Szivesen olvastam volna még.

Deziréé
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Még eddig nem olvastam el Az Arab sorozatot, de ez a kis novella nagyon tetszett.
Érdekes benne a konfliktus is, a karakterek szimpatikusak.
Lehet meg kellene ismernem a sorozatot?

Magdi1017
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Igazat adok azoknak akik olvasták volna tovább, mondjuk egy rendes könyv formájában. Jó volt újra „találkozni” velük. De az még jobb lett volna, ha kiderül, hogy Anna eléri-e a céljait, hogy hogyan harcol a szaúdi nők nagyobb szabadságáért, jogaiért.
De azért nem volt rossz, hiszen az Arab-sorozat része :)

Milli88 P
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Ez a kis novella volt az első, amit Borsa Brown-tól olvastam. Bár lehet, hogy így magammal szúrtam ki, és elspoilereztem jó pár dolgot.
Gyors, gördülékeny, jól olvastatja magát a történet. Annak ellenére, hogy nem ismertem a szereplőket gyorsan a helyére került bennem, hogy ki kicsoda.
Mivel nem olvastam még az Arab kultúrában játszódó történetet, érdekes volt szemlélni a nők helyzetét, és a férfiak hozzáállását a női nemhez és a jogaikhoz.

Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Amikor kiderült, hogy érkezik „Az Arab lánya 3” novella nagyon örültem, mert szerettem volna még olvasni Annáról és Billalról. Hát most sem ért csalódás, sőt konkrétan záporoztak a könnyeim a 28 oldalas kötet háromnegyede alatt. Borsa Brown ismét olyan gyorsan repített vissza az arab világba, hogy szinte pislogni sem volt időm. Ismét egy érzelmileg felkavaró, szenvedélyektől túlfűtött kis olvasmányt kaptunk a Szudairi családról sok új információval megspékelve. Azonban megint nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy írónő mesterien jeleníti meg műveiben az arab világban lezajló aktuális eseményeket, és ismételten elég kemény mondanivalót hordoznak magukban ezek alapok.

Imádtam, ez nem is kérdés, csak hiányzott mellőle úgy 400 oldal, de köszönöm kedves Borsa Brown, hogy ha egy kis időre is, de ismét visszacsöppenhettem a Szudairi család mindennapjaiba. :) :)

K_D_Niki I
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Nem is tudom, mit mondjak… ennek a novellának semmi értelme nem volt. Túl rövid és semmi lényeges nem történik benne. Nem erre számítottam :(

_Enii_ P
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

28 oldalas szösszenet. Ad egy plusz epilógust az olvasónak,de nem kell tőle világmegváltó dolgokat várni. Pontosan arra elég,hogy az ember visszaröppenjen ebbe az elzárt világba,újra a szereplőkkel legyen majd egy 15-20 perc után újra visszarepüljön a valóságba.

meteoritastar P
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Érdekes volt ez a novella. Határozottan felkeltette az érdeklődásemet a sorozat 3. és a 4. része iránt.

HHajni
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Szerettem és szeretem a sorozatot is. Ahogy Borsa megalkotta a karakterek és hol az egyik, hol a másik szemszögéből írja az egyszerűen lenyűgöző és letehetetlenné teszi a könyveket. Igaz, sokban hozzájárul a fordulatos cselekményvezetés is.

eszterke94
Borsa Brown: Az Arab lánya 3

Annyira imádom a Szudairi családot! Jó volt újra velük lenni, csak kár, hogy ilyen rövid volt! :( Nem tudom megunni a szereplőket. 1000 oldal is kevés lenne belőlük! ♡

Dorina_S

Apám arcán egyre erőteljesebbek a szarkalábak, de neki még ez is jól áll. Szeretem benne, hogy egész életében hű maradt önmagához.

Dorina_S

Boldog vagyok, amikor ölel, mert úgy érzem, az egész világ ölel magához.

Dorina_S

Amikor belép a lakrészbe, még a levegő is megváltozik.

Dorina_S

– A hitünk, a hazánk nem lesz több, ha elzártan élünk, és nem élvezzük a földi létet.

Dorina_S

Fújtatok, mint egy telivér a futam után.

Dorina_S

– Van, amikor egy pillanat alatt hozunk jó döntést.

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az Arab sorozat · Összehasonlítás