A ​végzet után (Elit 3,5) 47 csillagozás

Borsa Brown: A végzet után

Robert Cooper évek múltával szerez arról tudomást, hogy Jesus Herrera milyen szerepet játszott Gloria

életében. Felesége lelepleződése féktelen haragra gerjeszti, hiszen jól tudja, mindenük veszélybe került: a

karrierjük, a szabadságuk, a szerelmük, a családjuk és az a közös kis világuk is, amelyet együtt építettek föl.

Úgy dönt, hogy a szemébe néz annak a férfinak, aki mindezt könnyűszerrel elveheti tőlük.

Képes lesz az elit katona most is higgadt fejjel cselekedni? Vagy az elkeseredettség és a féltékenység erősebb

lesz benne? Vajon ki az, aki el tudja engedni a múltat, és ki az, aki nem?

Borsa Brown nagy sikerű Elit-sorozatának záró novellájában megkapjuk a kérdéseinkre a választ.

Múlt.

Féltékenység.

Elengedés.

Megbocsátás.

Meg kell tanulnod hinni a szívednek!

Álomgyár, Budapest, 2021
Álomgyár, Budapest, 2021

Minden_hétre_egy_könyv_kihívás P>!
Borsa Brown: A végzet után

Tökéletes befejezése az Elit sorozatnak, hiányozni fognak a szereplők, remélem azért még hallunk róluk majd. :)

Fantasztikus és gyönyörű lezárás ♥
Én végig izgultam ezt a 40 oldalt.
Kiszámíthatatlan sorok és feszültség.

Rebbencs>!
Borsa Brown: A végzet után

Ez a novella nagyon is kellett a sorozat lezárásához. A Jesus Herreránál nem pont ezt a véget vártam, még volt egy elvarratlan szál, ami itt került kibontásra. Izgalmas volt végigkövetni, mert néhol még elég lehetetlennek is tűnt, amibe keveredtek, kilátástalannak, de aztán az írónő szépen elrendezett mindent, ahogyan azt kell. Nagyon élveztem továbbá Robert és Jesus találkozását, ez valahogyan eddig kimaradt és jó volt néhány pillanatig újra visszakapni Robert szemszögét. Így látom ám, hogy három milyen egyedi és érdekes karaktert alkotott meg Borsa.
Alig várom a további történeteit!

Fire_bird>!
Borsa Brown: A végzet után

A novellától úgy érzem megkaptam azt, amit Jesus könyvéből hiányoltam. Ettől a pár oldaltól pedig nem vártam sokat, de annál többet kaptam. A folytatást.❣Végig izgalomban tartott, és olyan jó lett volna még tovább olvasni. Rájöttem arra is, hogy nagyon hiányzott már Robert szemszöge, jó volt újra az ő gondolatait olvasni.❣

Zsanett>!
Borsa Brown: A végzet után

Tökéletes lezárása a sorozatnak. Annyira megható és egyben izgalmas is volt ez a pár oldal. Izgultam egy picit, hogy mi lesz Roberttel és Gloriával, de a végén minden megoldódott.

Nyuszika91>!
Borsa Brown: A végzet után

Rövid, de annál izgalmasabb novella. Tökéletes lezárás volt. Most sem csalódtam!

Francis_04>!
Borsa Brown: A végzet után

Tökéletes lezárása egy tökéletes sorozatnak. Most sem csalódtam Borsaban.

katix>!
Borsa Brown: A végzet után

Minden szál elvarrva, minden kérdés megválaszolva. Tökéletes befejezés! 5*!!!

Reni_Kissné>!
Borsa Brown: A végzet után

Ezt hiányoltam a 3.részből. Tudtam nem lehet úgy vége… :)

-Szeretlek.
Örökké. Mindig. Múltunktól, jelenünktől és jövőnktől függetlenül. Szavaktól, látottaktól függetlenül, csak a szívemre hallgatva. Szeretlek. Tisztán, mindentől függetlenül, és megdönthetetlenül.

Beszterczei_Erika>!

Ne higgy a szemednek! Azt akarom, hogy a szívedre hallgass!