A ​maffia gyermekei 74 csillagozás

A történet 6 évvel később
Borsa Brown: A maffia gyermekei Borsa Brown: A maffia gyermekei

A Maffia gyermekei novella Borsa Brown nagysikerű Maffia-trilógiájához kapcsolódik. A harmadik résszel lezárult ugyan Massimo és Suzanne harctól és szenvedélytől túlfűtött története, de az írónő úgy döntött, hogy bepillantást enged az olasz család hat évvel későbbi életébe, mely azóta gyermekekkel is bővült.

Álomgyár, Budapest, 2018
Álomgyár, Budapest, 2017
Álomgyár, Budapest, 2017

Massimo Borelli · Umberto Sapho

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Elképesztő! Mindössze 16 oldal, de teljesen magával rántott. Legszívesebben azonnal lekapnám a polcról a trilógiát, és csak olvasnám, olvasnám, olvasnám…
Jól gondolom, hogy valamikor a jövőben megismerkedhetünk a Sapho család történetével is? ;)

Bitten

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Kulturált leszek: a fene vigye el
Nesze neked 16 oldal.

Értékelésem:
És benne van minden!
Vége/Fin/End/Ende

A fejemben van egy Sapho forgatókönyv, de komolyan! Valaki nem akarja megírni?

Deziréé

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Első olvasásom az írónőtől. Annyi jót hallottam már az írónőről, hogy gondoltam neki kezdek ennek a kis novellának, hátha meghozza a kedvem a többi könyvéhez.
Lövésem sincs, hogy kik a szereplők, de még így is megkedveltem őket. Tényleg kedvet kaptam elolvasni a többi könyvet. Igazi kedvcsináló volt ez most számomra.

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Imádtam. Jó volt újra belelátni Massimo és Suzanne életébe. Annyira olvastam volna tovább és tovább, főleg egy bizonyos másik „don” miatt. Köszönjük Borsa Brown. :)

_Enii_

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Az eltelt hat év életem legszebb időszaka.

Mivel a trilógia részeit is imádtam,így ez sem kérdés,hogy 5*. Jó volt belelátni az életükbe így 6 évvel később. Bár megmondom őszintén,én egy egész könyvnyi további történést is el tudnék viselni. Érdekes érzés elengedni a Borelliket,mert nagyon a szívemhez nőttek. Egy szó mint,száz tökéletes lezárása egy tökéletlenül életszerű olasz családnak.
Kedves Borsa! Köszönöm az élményt. :))

Dia21

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

A maffia gyermekei egyfajta nosztalgia volt csupán a trilógiára nézve, és egészen biztos vagyok benne, hogy minden Borsa Brown és A maffia ágyában rajongó imádni fogja.

Teljes értékelésem itt találod: https://konyvek-regenyek-vilaga.blogspot.hu/2018/01/bor…

Kitti_Kinczer

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Az egész sorozatban nem volt ennyi boldog és kiegyensúlyozott pillanata Suzannénak és Massimonak, talán végre felnőttek.
Nos, egészen másra számítottam. Kicsit többre, azt hittem hosszabb lesz, mikor a végére értem még olvastam volna, kerestem a folytatást, de nem volt, ez felháborító! Umberto pedig remélem kap egy saját regényt, mert most kedvet kaptam hozzá, már az előző részben is kedveltem, hiába ellenség, ő olyan mint Massimo csak épp másik család, Agnese se ért még haza, ez a kis novella olyan volt, mint egy vezetés egy másik sorozatra, remélem tényleg így lesz. Amennyire kiakasztó volt Suzanne és Massimo, sose hittem, hogy kedvelni fogom őket, de így lett, még mindig olvasnék róluk, nem kell regény, de még ilyen kis novella bármikor jöhet, Umberto viszont nagyon fel keltette az érdeklődésesemet.

Angyalkaa P

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Massimo történetére csak 5*ot lehet adni…jó volt újra róla olvasni..hiába csak 16 oldal :D Borsa könyvei közül a maffiavezér a kedvencem..:) Azt hiszem kedvet kaptam ahhoz hogy újra olvassam a trilógiát :D ;)

B_Viki23

Még, még, még!! ❤❤❤
Massimo belőled sose elég!
Imádlak! ❤

meteoritastar

Borsa Brown: A maffia gyermekei A történet 6 évvel később

Aranyos szösszenet volt. Jó volt Massimoról és Suzanneről újra olvasni. Tetszett Massimo szemszöge is. :)):))

Sippancs P

– Ügyes voltál, Bibiana! – fordul hátra hozzá Umberto.
– Tudom – veti vissza félvállról.
Erre Umberto nevetni kezd, én meg a visszapillantóba nézve mondom:
– És milyen szerény vagy!
– Az mit jelent?
– Azt, hogy tiszta apád vagy! – kacag tovább Umberto.

Kapcsolódó szócikkek: Massimo Borelli · Umberto Sapho
Dorina_S

Az idő rohan, és mi sosem érjük utol.

Rosé

Az evés az gyönyör!

7. oldal, 1. fejezet (Álomgyár, 2017)

Sippancs P

Este van, meg kell állapítanom, szuper apa vagyok. Micsoda sikerélmény. Nem üvöltött egész nap a gyerek, etettem, tisztába tettem, dajkáltam, sétáltunk, fürdettem…
Superman vagyok!

Kapcsolódó szócikkek: Massimo Borelli
Dorina_S

Az eltelt hat év életem legszebb időszaka.

Dorina_S

Mi tagadás, jó békében élni.

Dorina_S

Érezheti azt az ember, hogy túl fog benne valami csordulni?

Dorina_S

Massimo nem túl nagy állatbarát. Mondhatom úgy, hogy minden állat, aki nagyobb nála, frusztrálja.

Szelén

Mio padre… Addio!

Utolsó mondat (Álomgyár, 2017)

Sippancs P

Félhomály van, ebben a félhomályban Massimo szemei mindig az ördögöt mutatják nekem. Az ördögöt, akinek aranyból van a szíve, aki oroszlánként harcol egy klánért, a békéért, és akinek mi vagyunk a minden. A fekete pupillájába mélyedve a végtelen sötétség mutatja, hogy az életünknek örökre lesz fekete foltja, de van egy világosodó írisz… és egy hófehér tenger, ami ezt körbeöleli. A mi kiutunk. A mi békességünk, boldogságunk.