A ​koronaherceg (Az Arab) 92 csillagozás

Billal al-Szudairi története
Borsa Brown: A koronaherceg Borsa Brown: A koronaherceg

Billal al-Szudairi saját magát sodorja bajba azzal, hogy reformokat készít elő Szaúd-Arábiában. Ezt már csak azzal tudja tetézni, hogy feleségét egy meggondolatlan lépéssel belevonja a politikába. Vajon miként reagál erre a király, és milyen ultimátumot kap Billal, a koronaherceg, aki hamarosan a világ egyik leggazdagabb államának trónjára ülhet? Vajon Billal, a férj, valóban jó ember? Fény derül sötét titkaira?

A koronaherceg című novella Borsa Brown nagy sikerű Arab-sorozatának folytatása, mely Billal al-Szudairi szemszögéből enged betekintést a család életébe.

Álomgyár, Budapest, 2018
Álomgyár, Budapest, 2018

Gamal · Billal

Nikolett0907 P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Megdöbbentő, de kivételesen tetszett.
Teljesen más hangulata volt, mint az eddigieknek.
Az tény, hogy rövid volt, mégis úgy érzem pont elég ahhoz, hogy kellemes érzést hagyjon az olvasóban.
Érdekes fejlemény ez tőlem.

MissFortune>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Nos, ez annyira nem tetszett. Kíváncsi voltam Billal szemszögére, de ő nagyon távol áll tőlem, főleg ezután a könyv után. A végére akkora nyálas papucs lett, hogy a gyomrom felfordult.. Az első 10 oldalban meg kiborított.

Milli88 P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az Arab lánya 3 novella volt az első, amit az írónőtől olvastam. Ez a kis novella is szorosan kapcsolódik az előzőhöz. Nem olvastam még a sorozat többi részét, de nem kizárt, hogy ezután megkeresem a könyvtárban a rendes köteteket is.

Viktória_Erdei >!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Még a sorozatot nem olvastam, de felkeltette az érdeklődésem.

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az a baj ezekkel a novellákkal, hogy túl rövidek. Az ember elkezdi őket olvasni, és már a végükre is ért.
Jó volt egy kicsit belelátni Billal fejébe, megismerni az érzéseit, gondolatait. Emlékszem, hogy Khalid hányszor tett megjegyzést Anna előtt a költői fogalmazásmódjára, pedig mennyire szép is az, mennyit sóhajtoztam miatta!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Jaj de rövid volt. Úgy vártam Billal történetét és olyan gyorsan a végére értem. Ebből hiányzik vagy ötszáz oldal. De ami a lényeg, hogy IMÁDTAM. Annyira jó volt belelátni a fejébe, a gondolataiba. Olvasni azokat a csodás dolgokat, amiket Anna iránt érez. Gyönyörű….minden nő erre vágyik, hogy így szeresse egy férfi. Két Billalt ismerhettünk meg: a Koronaherceget és az igazi Billalt, aki csakis Annáé. Csodálatos húsz oldal volt, amely kicsit visszarepített Szaúd-Arábiába és a Szudairi család mindennapjaiba.

Pnikolett>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Sajnos ez is nagyon rövidke volt…
Most van vége igazán Az Arab sorozatnak :(

Mariann_ P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Egy kis rövidke novella, de újra átélhetjük azt a hangulatot, ami erre a sorozatra jellemző.

Hogy én mennyire szeretem ezt a sorozatot *    *

Paulina_Sándorné P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Tudtam, hogy szereti Annát, de hogy ennyire. Mosolyogtam azon, hogy mennyire meglepődött (mérges lett), mikor Anna odaadta neki az öt pontot a nőkkel kapcsolatban. Nagyon tetszett az, amit a királynak mondott Billal.

szymba23>!

Amikor először néztem bele a zöld szemeibe, elvesztem. Azóta sem találom magam, kegyetlenség az Istentől, hogy ilyen hatalmat ad nőnek.

3. Fejezet 15. Oldal

ninibudai>!

Megáll az eszem! Amerika a tenyeremből eszik, de a feleségem, egy asszony rám csapja az ajtót!
Király…!

7. oldal, 1. fejezet (Álomgyár, 2018)

Sippancs P>!

Reménytelen helyzet dacolni a szerelemmel.

Dorina_S>!

– Szükségem van rád, Anna! A napnak minden percében. Kérlek ne támassz feltételeket ahhoz, hogy szeresselek!

szymba23>!

Te vagy a királyságom, Anna! Te vagy a paradicsomom, a gazdagságom, a szegénységem. Te vagy a bűnöm és a jutalmam.

3. Fejezet 17. Oldal

Dorina_S>!

Nem a feleségem fogja eldönteni, hogy milyen jogokat kapnak, vagy nem kapnak a nők!

Mashallah, életem. Lányom.

Dorina_S>!

Az igazi Billalt csak Anna látja.

MSE71>!

Birodalmam van, és mégis csak te vagy nekem!

Sippancs P>!

Egyes embereknek méreg a politika.