A ​koronaherceg (Az Arab) 84 csillagozás

Billal al-Szudairi története
Borsa Brown: A koronaherceg Borsa Brown: A koronaherceg

Billal al-Szudairi saját magát sodorja bajba azzal, hogy reformokat készít elő Szaúd-Arábiában. Ezt már csak azzal tudja tetézni, hogy feleségét egy meggondolatlan lépéssel belevonja a politikába. Vajon miként reagál erre a király, és milyen ultimátumot kap Billal, a koronaherceg, aki hamarosan a világ egyik leggazdagabb államának trónjára ülhet? Vajon Billal, a férj, valóban jó ember? Fény derül sötét titkaira?

A koronaherceg című novella Borsa Brown nagy sikerű Arab-sorozatának folytatása, mely Billal al-Szudairi szemszögéből enged betekintést a család életébe.

Álomgyár, Budapest, 2018
Álomgyár, Budapest, 2018

Gamal · Billal

Nikolett0907 P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Megdöbbentő, de kivételesen tetszett.
Teljesen más hangulata volt, mint az eddigieknek.
Az tény, hogy rövid volt, mégis úgy érzem pont elég ahhoz, hogy kellemes érzést hagyjon az olvasóban.
Érdekes fejlemény ez tőlem.

Milli88 P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az Arab lánya 3 novella volt az első, amit az írónőtől olvastam. Ez a kis novella is szorosan kapcsolódik az előzőhöz. Nem olvastam még a sorozat többi részét, de nem kizárt, hogy ezután megkeresem a könyvtárban a rendes köteteket is.

Sippancs P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az a baj ezekkel a novellákkal, hogy túl rövidek. Az ember elkezdi őket olvasni, és már a végükre is ért.
Jó volt egy kicsit belelátni Billal fejébe, megismerni az érzéseit, gondolatait. Emlékszem, hogy Khalid hányszor tett megjegyzést Anna előtt a költői fogalmazásmódjára, pedig mennyire szép is az, mennyit sóhajtoztam miatta!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Jaj de rövid volt. Úgy vártam Billal történetét és olyan gyorsan a végére értem. Ebből hiányzik vagy ötszáz oldal. De ami a lényeg, hogy IMÁDTAM. Annyira jó volt belelátni a fejébe, a gondolataiba. Olvasni azokat a csodás dolgokat, amiket Anna iránt érez. Gyönyörű….minden nő erre vágyik, hogy így szeresse egy férfi. Két Billalt ismerhettünk meg: a Koronaherceget és az igazi Billalt, aki csakis Annáé. Csodálatos húsz oldal volt, amely kicsit visszarepített Szaúd-Arábiába és a Szudairi család mindennapjaiba.

Pnikolett>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Sajnos ez is nagyon rövidke volt…
Most van vége igazán Az Arab sorozatnak :(

Mariann_ P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Egy kis rövidke novella, de újra átélhetjük azt a hangulatot, ami erre a sorozatra jellemző.

Hogy én mennyire szeretem ezt a sorozatot *    *

Paulina_Sándorné P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Tudtam, hogy szereti Annát, de hogy ennyire. Mosolyogtam azon, hogy mennyire meglepődött (mérges lett), mikor Anna odaadta neki az öt pontot a nőkkel kapcsolatban. Nagyon tetszett az, amit a királynak mondott Billal.

Rebbencs>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Remek folytatása volt ez Az arab lánya harmadik részének. Tökéletesen kiegészítette és lezárta. Azt hiszem, nagyon szeretem Borsa novelláit. Lényegre törő, van mondanivalója, humoros és laza. Ráadásul jó volt pár oldalt Billal szemén keresztül olvasni, egyre jobban megszeretem az ő karakterét is. Anna és ő pedig egy remek páros, nem kérdés hát, hogy öt csillagos ez a kis történet. :)

eszterke94>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Miért ilyen rövid?? Nincs annyi oldal, amennyit ebből a sorozatból tudnék olvasni. Sosem fogom megunni! Imádom! Annyira jó volt Billal gondolatait olvasni, hogy mennyire szereti Annát.
Sosem fogok betelni ezzel a sorozattal!

Sippancs P>!

Reménytelen helyzet dacolni a szerelemmel.

Dorina_S>!

– Szükségem van rád, Anna! A napnak minden percében. Kérlek ne támassz feltételeket ahhoz, hogy szeresselek!

notte_stellata>!

Megáll az eszem! Amerika a tenyeremből eszik, de a feleségem, egy asszony rám csapja az ajtót!
Király…!

7. oldal, 1. fejezet (Álomgyár, 2018)

szymba23>!

Amikor először néztem bele a zöld szemeibe, elvesztem. Azóta sem találom magam, kegyetlenség az Istentől, hogy ilyen hatalmat ad nőnek.

3. Fejezet 15. Oldal

szymba23>!

Te vagy a királyságom, Anna! Te vagy a paradicsomom, a gazdagságom, a szegénységem. Te vagy a bűnöm és a jutalmam.

3. Fejezet 17. Oldal

Dorina_S>!

Nem a feleségem fogja eldönteni, hogy milyen jogokat kapnak, vagy nem kapnak a nők!

Dorina_S>!

– Anna, ne játssz a tűzzel!

Dorina_S>!

Több problémám van, mint hittem. Ehhez képest feleségem politikai ambíciói csupán porszemek. A király viszont a sivatag, és gerjed, ami homokviharként csap az arcomba.

Dorina_S>!

– Ó! Na és mi a problémája a királynak a lányommal?

Kapcsolódó szócikkek: Gamal
szymba23>!

Allah a hatalmat nem a férfiaknak adta, hanem a nőknek.

3. Fejezet 16. Oldal