A ​koronaherceg (Az Arab) 162 csillagozás

Billal al-Szudairi története
Borsa Brown: A koronaherceg Borsa Brown: A koronaherceg

Billal al-Szudairi saját magát sodorja bajba azzal, hogy reformokat készít elő Szaúd-Arábiában. Ezt már csak azzal tudja tetézni, hogy feleségét egy meggondolatlan lépéssel belevonja a politikába. Vajon miként reagál erre a király, és milyen ultimátumot kap Billal, a koronaherceg, aki hamarosan a világ egyik leggazdagabb államának trónjára ülhet? Vajon Billal, a férj, valóban jó ember? Fény derül sötét titkaira?

A koronaherceg című novella Borsa Brown nagy sikerű Arab-sorozatának folytatása, mely Billal al-Szudairi szemszögéből enged betekintést a család életébe.

Eredeti megjelenés éve: 2018

Álomgyár, Budapest, 2021
Álomgyár, Budapest, 2018
Álomgyár, Budapest, 2018

Gamal · Billal

Nikolett0907 P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Megdöbbentő, de kivételesen tetszett.
Teljesen más hangulata volt, mint az eddigieknek.
Az tény, hogy rövid volt, mégis úgy érzem pont elég ahhoz, hogy kellemes érzést hagyjon az olvasóban.
Érdekes fejlemény ez tőlem.

MissFortune>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Nos, ez annyira nem tetszett. Kíváncsi voltam Billal szemszögére, de ő nagyon távol áll tőlem, főleg ezután a könyv után. A végére akkora nyálas papucs lett, hogy a gyomrom felfordult.. Az első 10 oldalban meg kiborított.

Milli88 P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az Arab lánya 3 novella volt az első, amit az írónőtől olvastam. Ez a kis novella is szorosan kapcsolódik az előzőhöz. Nem olvastam még a sorozat többi részét, de nem kizárt, hogy ezután megkeresem a könyvtárban a rendes köteteket is.

L_B_Mariann>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

De jó volt!!! Miért ilyen kis rövidke? Úgy olvastam volna még tovább!
Billal, kevés ez az információ rólad! Szeretnélek jobban megismerni!!! ;))

B_Kittina P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Valamikor nagyon, nagyon régen olvastam már a sorozatból néhány részt, ezért is gondoltam, hogy ezzel a kis novellával felelevenítem az emlékeket, de nem igazán jött össze. Billal meg teljesen unszimpatikus lett számomra… off

Álomgyár, Budapest, 2021
Viktória_Erdei P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Még a sorozatot nem olvastam, de felkeltette az érdeklődésem.

Sippancs P>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Az a baj ezekkel a novellákkal, hogy túl rövidek. Az ember elkezdi őket olvasni, és már a végükre is ért.
Jó volt egy kicsit belelátni Billal fejébe, megismerni az érzéseit, gondolatait. Emlékszem, hogy Khalid hányszor tett megjegyzést Anna előtt a költői fogalmazásmódjára, pedig mennyire szép is az, mennyit sóhajtoztam miatta!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Jaj de rövid volt. Úgy vártam Billal történetét és olyan gyorsan a végére értem. Ebből hiányzik vagy ötszáz oldal. De ami a lényeg, hogy IMÁDTAM. Annyira jó volt belelátni a fejébe, a gondolataiba. Olvasni azokat a csodás dolgokat, amiket Anna iránt érez. Gyönyörű….minden nő erre vágyik, hogy így szeresse egy férfi. Két Billalt ismerhettünk meg: a Koronaherceget és az igazi Billalt, aki csakis Annáé. Csodálatos húsz oldal volt, amely kicsit visszarepített Szaúd-Arábiába és a Szudairi család mindennapjaiba.

Fire_bird>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Billal Az Arab lánya 2. részében, Anna szemszögéből nagyon pozitív benyomást tett rám, viszont Az Arab fiában Khalid szemszögéből már kevésbé. Voltak ugyan olyan cselekedetei, amik jobb színben tüntették fel, mégis azt éreztem, hogy nem tudom hányadan állok vele kapcsolatban. Az egyértelmű volt mindig is, hogy Annát nagyon szereti, de más tekintetben nagyon titokzatos és kiismerhetetlen volt számomra. Éppen ezért voltam nagyon kíváncsi erre a novellára.
Sokkal többet nem tudtam meg Billalról, ehhez sajnos kevés volt ez a rövid novella, még mindig rejtély ez a fickó. De mindig élvezem, ha a Szudairi családról, Annáról és Gamalról olvashatok, tudhatok meg újabb információt róluk, így ezek a rövid novellák mindig adnak egy kis pluszt, amit csak szeretni lehet.

Pnikolett>!

Borsa Brown: A koronaherceg Billal al-Szudairi története

Sajnos ez is nagyon rövidke volt…
Most van vége igazán Az Arab sorozatnak :(

jazmin_schweininger>!

Megáll az eszem! Amerika a tenyeremből eszik, de a feleségem, egy asszony rám csapja az ajtót!
Király…!

7. oldal, 1. fejezet (Álomgyár, 2018)

szymba23>!

Amikor először néztem bele a zöld szemeibe, elvesztem. Azóta sem találom magam, kegyetlenség az Istentől, hogy ilyen hatalmat ad nőnek.

3. Fejezet 15. Oldal

Sippancs P>!

Reménytelen helyzet dacolni a szerelemmel.

Dorina_S>!

– Szükségem van rád, Anna! A napnak minden percében. Kérlek ne támassz feltételeket ahhoz, hogy szeresselek!

Dorina_S>!

Nem a feleségem fogja eldönteni, hogy milyen jogokat kapnak, vagy nem kapnak a nők!

Mashallah, életem. Lányom.

Dorina_S>!

Az igazi Billalt csak Anna látja.

MSE71>!

Birodalmam van, és mégis csak te vagy nekem!

szymba23>!

Te vagy a királyságom, Anna! Te vagy a paradicsomom, a gazdagságom, a szegénységem. Te vagy a bűnöm és a jutalmam.

3. Fejezet 17. Oldal

Dorina_S>!

– Ó! Na és mi a problémája a királynak a lányommal?

Kapcsolódó szócikkek: Gamal

Az Arab sorozat · Összehasonlítás