Papok, ​paplovagok kézikönyve II. 23 csillagozás

Egyistenhitek és a Kyr vallás
Borbás István – Gáspár Péter – Jeles Attila – Kornya Zsolt – Kun József – Molnár Ákos – Sipos József: Papok, paplovagok kézikönyve II. Borbás István – Gáspár Péter – Jeles Attila – Kornya Zsolt – Kun József – Molnár Ákos – Sipos József: Papok, paplovagok kézikönyve II.

A M.A.G.U.S. szerepjáték egyik legfontosabb kézikönyvét tartja kezében az olvasó. Sokak kérésének engedve, még az Első Törvénykönyv szabályrendszeréhez igazítva taglalja a témát. Mindent megtudhatnak az elszánt játékosok, amit Ynev embernépeinek isteneiről és azok hű szolgáiról csak tudni lehet. A papok és paplovagok szerepe Yneven, egyházak és istencsaládok egymáshoz való viszonya, fegyverek és áldozatok, előnyök és hátrányok, történelem és mitológia. Új varázslatok, ereklyék, bestiák és számtalan pap és paplovag alkaszt. Minden, amit egy hithű kalandozó csak kívánhat.

Valhalla Páholy, Budapest, 1999
160 oldal · ISBN: 9638595728 · Illusztrálta: Balla Péter, Tikos Péter

Roland91 P>!

Nos tartalmilag nagyon is tetszett! Jók voltak a leírások és tetszett, hogy jó szerepjátékhoz hűen nem egy száraz szabálykönyvet kaptam hanem odafigyelve a részletekre beleélve írták le mintha csak egy igazi históriás ismertető könyv lenne. Csakis azért adtam neki 4 és fél csillagot mert hihetetlen mennyiségű elgépelés van benne. De komolyan, olvasta ezt bárki is mielőtt kinyomtatták? :D ( de még így is megérte az árát! Persze leárazva… Éljenek a karácsonyi akciók) :)

Roland91 P>!

a régi dwoonok először ütöttek, aztán nem kérdeztek semmit…

68. oldal - Ranil - Dwyll unió (Valhalla Páholy, 1999)