Mesék ​elalvás előtt 5 csillagozás

Bombicz Judit: Mesék elalvás előtt

Szeretettel ajánlom minden meserajongó gyermeknek és szüleiknek, Mesék elalvás előtt című könyvemet.
Olyan történeteket írtam, melyek hősei néha emberek, de főként, emberi tulajdonságokkal felruházott állatok, vagy tárgyak. Sok történetemben megjelennek a kisegerek, valamiért nagyon szeretem beleszőni őket a mesékbe.
Mindegyik történetnek van valamilyen rejtett tanulsága, így a kicsik észrevétlenül tanulnak meg olyasmit, amire szeretnénk felhívni a figyelmüket.
Úgy érzem, nincs szebb annál, mint amikor egy csöppség csillogó szemekkel hallgatja a felolvasott mesét, és nem akarja, hogy véget érjen.
Végül, de nem utolsó sorban ott a sok szép illusztráció, amik színessé, szebbé teszik az egész kiadványt.
Jó szórakozást kívánok a történetekhez!
Bombicz Judit

Eredeti megjelenés éve: 2017

Tagok ajánlása: 2 éves kortól

For Art, Szeged, 2017
60 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155504051 · Illusztrálta: Hiczkó Zsuzsanna

Kovács_Ági_3 P
Bombicz Judit: Mesék elalvás előtt

Ez a mesekönyv számomra egyik legszebb könyve. Gyönyörű illuszrált képek és könnyen olvasható szinten felnőtteknek is szívből tudnám ajánlani. Sőt mindenkinek ajánlom kortól függetlenül. Hiszen hiába vagyunk felnőttek, teli gonddal néha mi is vágyunk egy kis mesére.

Bővebben itt olvashatod:

Bombicz Judit: Mesék elalvás előtt

Szívből ajánlom! Kicsiknek és nagyoknak, fiataloknak és időseknek, lányoknak és fiúknak, bárkinek, aki szereti a meséket. Aranyos, szerethető karakterekkel van tele és mindegyik mesében egy-egy apró jó tanáccsal, okossággal szolgál.

Update, 2018.04.05: Még mindig imádom Anya meséit! ♥

Update, 2018.12.16: Minden alkalommal, amikor a kezembe veszem Anya mesekönyvét és elolvasom az ajánlást, ugyanúgy megkönnyezem, mint amikor legelőször olvastam! ♥

For Art, Szeged, 2017
60 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155504051 · Illusztrálta: Hiczkó Zsuzsanna
NaKi1122
Bombicz Judit: Mesék elalvás előtt

Szerettem olvasni, mert egy békés, igazságos világba repített, ahol a jó jó, a gonosz pedig elnyeri méltó büntetését. Várom a következő könyvet!

Judyt IP

Mert a szeretet hegyeket tud megmozgatni, és csak adni tud annak is, aki szeret, és annak is, akit szeretnek.

Judyt IP

Tanulj meg valamit. Az idő múlását soha ne akard siettetni, hiszen mindennek megvan a maga ideje. Minden megtörténik, amikor meg kell történnie.

Judyt IP

Sokkal jobb így, hogy nem látunk a jövőbe, mert így örülni tudunk a jónak és próbáljuk megoldani a rosszat.

Judyt IP

Rádöbbentek, addig kell megbecsülni a másikat, amíg velük van, mert ha elmegy, nem biztos, hogy vissza is tér újra.

Judyt IP

… a jó szándék, a segítség és a szeretet nem csak annak tesz jót, aki kapja, hanem annak is, talán főleg annak, aki adja!

Judyt IP

… a szeretet a legfontosabb a világon, amit a legkisebb élőlény is megérdemel.