Boldogság ​napló 8 csillagozás

Ez a te BOLDOGSÁGNAPLÓD.
Azzal a szándékkal állítottuk össze, hogy amikor csak kedved tartja, bárhol és bármikor feltöltődhess az élet apró örömeivel. Ezeken a lapokon minden Rólad és a Te boldogságodról szól. Bár naplót tartasz a kezedben, nincs kötött időrendje. Ott ütöd fel, ahol csak akarod, akkor és úgy haladhatsz előre a felfedezésében, ahogy számodra a legkényelmesebb. Mire a végére érsz, kezedben lesz személyre szabott boldogságterved, melynek minden részletét te magad alkottad.

Édesvíz, Budapest, 2018

Bajnoczianna>!
Boldogság napló

Nagyon szép a borító. Már az elején pozitív idézetek találhatóak benne. A hozzá tartozó képen feldobták az egész napló hangulatát, ettől pedig szívesen veszi kézbe az ember. A saját gondolataink meg örökítésére alkalmas és a benne lévő írásoktól kapunk egy plusz löketet hogy megvalósítsuk a saját álmainkat.
Hangulatos de mégis vidám, mely magába foglalja mind azt amit a cím is ígér.

Garbai_Ildikó P>!
Boldogság napló

Igényes kivitelű könyv. Szép a borító és a belseje is. Napi szinten forgatom. Ötletes gyakorlatok,tanácsok vannak benne. Segít átlendülni egy-egy helyzeten.Más szemszögből nézni az életre. „Mindörökké boldogan élni csak napról napra lehet..”

Boldogság napló

A feltett kérdésekre adott válaszaink által valóban egyre jobban felfedezhetjük, feltérképezhetjük önmagunkat, érzéseinket, belső értékeinket. Gyönyörű, elgondolkodtató idézetek varázsolnak el folyamatosan,
de hagyva időt és helyet lejegyezni saját élményeinket, kívánságainkat…
Ajándéknak is kitűnő -így karácsony közeledtével-. Ajánlom jó szívvel. :)

_Annamary_>!
Boldogság napló

Egy nagyon kedves Barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a könyvet, és az első olvasás után eldöntöttem, hogy ez a könyv túlságosan is értékes a számomra ahhoz, hogy beleírjak. Így a lehetőségeknél csupán elgondolkoztam a feltett kérdésen vagy az „utasításon” miszerint „gondolkozz el …” "írd le…" . Szerintem ez a könyv az a könyv, amelyek mindenkinek el kell olvasnia! Ha tehetném, minden metróállomáson, minden plázában és egyéb helyen ingyen elvihetővé tenném a könyvet. Annyira értékes és jó gondolatok vannak benne, amely szerintem képes lenne jobbá tenni sok-sok ember életét. A pozitív gondolkodás, az elengedés … mind-mind olyan dolgok, amelyeket meg kell tanulni, gyakorolni kell. Az életben sok nehézség jön szembe velünk, de ezeken túl tudunk lépni.
Az életünket a gondolataink és azáltal a cselekedeteink irányítják. Egy egyszerű meditációval jobb lehet a reggelünk, amely által az egész napunk megalapozódik.

Mindenkinek ajánlom!

Mokics>!
Boldogság napló

Ajándékba kaptam és kb. 3-4 hónapot a polcon csücsült, mert legyintettem rá, hogy oké, megint egy gondolkodj pozitívan könyv tele klisékkel. Míg nem elindult egy nagyon rossz idoszakom lelkileg, barátaim eltűntek, a munkahelyemen szenvedtem. Akkor kézbe vettem, mert már minden eszköz kellett, hogy jobban legyek.
Ez a könyv GYÖNYÖRŰ belül. Már az is felemel, ha csak atlapozom. Munka van benne, jó feladatok, elgondolkodtató idézetek és nagyon szép szerkezet. Nem tudok beleírni mert sajnálom. Egy külön füzetbe kezdtem el leírni a gondolataimat, és ezt ajánlom másoknak is, ne csak fejben valaszoljatok. Amit leirsz, annak már súlya van. És gyógyító ereje.
Most megint előveszem és gyakrabban fogom forgatni, hogy tudatosabban vezethessem az életem és kibekuljek magammal és masokkal. Nagyon jó lenne évente egy új, hogy mindig elérhető legyen és ne sajnálja az ember kitölteni.

Suddus>!
Boldogság napló

Van benne egy-két jó ötlet, de úgy érzem, hogy pénzkidobás volt. A legnagyobb része idézetekből meg képekből áll, amiket a neten is tudok találni. Sokat ismétel feladatokat is. Értem, hogy nem kell sorban haladni és mondjuk így ugyanazt a feladatot megcsinálhatod pár hónappal később, hogy lásd változott-e benned valami azóta, de akkor is ilyen „filler page”-nek érzem, lehetett volna változatosabb is. Drága ahhoz képest, amit nyújt.

Trudiz >!

Tégy úgy másokkal, miként magaddal cselekednél.
Ez az út a
boldogsághoz

[Louise L. Hay]

Trudiz >!

Nagyon kevés kell egy boldog élethez, ez mind benne van abban, ahogy gondolkodsz!

Trudiz >!

Úgy bánj önmagaddal, ahogy szeretnéd, hogy mások bánjanak veled.

Trudiz >!

Ha lélekben álmaid életét éled, meg fog valósulni.