Bognár Zsolt (szerk.)

Zombi ​Apokalipszis – A simagöröngyösi rémület folytatódik 1 csillagozás

Bognár Zsolt (szerk.): Zombi Apokalipszis – A simagöröngyösi rémület folytatódik

„Be ​van fejezve a nagy mű, igen.
A gép forog, az alkotó pihen.”
Madách Imre: Az ember tragédiája
Hol volt, hol nem volt, volt 2012-ben egy újfajta kötet a fantasztikum világában, mely – a hazai könyvpiaci helyzethez, és a kötet ama-tőr mivoltához képest – elég szép sikert aratott nem csak olvasói, de szakmai körökben is. A kötet a Zombi Apokalipszis – A kezdet: Simagöröngyös címet viselte, és alapvetően a Lidércfény ötlettárából került a felszínre sok más ismert és kevésbé ismert író és grafikus által.A folytatást tartja most kezében az olvasó, amely reményeink szerint hasonlóan kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást nyújt majd.Simagöröngyös, az ottani lakosok, és nem utolsó sorban az előrajzó zombik története ugyanis tovább folytatódik, s immár nem csak ez a kis zsáktelepülés a helyszín, hiszen a fertőzés tovább terjedt a környező falvakra is. A kötet elején visszapillantunk a kezdetekhez, majd időrendben felfedjük a katasztrófa további következményeit. Mi… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2020

A művek szerzői: Homoergaster, Jimmy Cartwright, Craz, Czinkóczi Krisztina, Cyrus Livingstone, Ignácz Ágoston, Kapitány, Mickey Long, Damien Grove, Mab Tee, Lothryen, Kristálysólyom, Hertelendy Anna, Ndy, Sigynnae, Stephen Rackham, Lidércfény

280 oldal · ISBN: 9786155453175 · Illusztrálta: Ignácz Ágoston, Czinkóczi Krisztina