Fészkijárat 5 csillagozás

Bogdán Szabolcs: Fészkijárat

„A betűink könyvbe költöztek” – ezzel a mottóval jelent meg a Becses Brigantik facebookos oldal első gyűjteményes kötete Fészkijárat címmel. A könyvben szereplő történetekre pontosan illik a tárca, mint műfaj definíciója: aktuális és változatos témájú, irodalmi igényű és színvonalú, a köznapok életmozzanatait a literatúrába emelő írásmű. Gyakran elmélkedik és véleményt alkot. Az olvasó érzelemvilágára és gondolkodására egyaránt hat. Viszonylag rövid, könnyed hangvételű, szórakoztató, olvasmányos.

Mindemellett természetesen azok is megtalálhatják a könyvben a kedvenceiket, akiket kifejezetten a Becses Brigantik, eme öttagú debreceni társaság tagjainak olykor hétköznapi, máskor azon túlmutató kalandjai érdeklik.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Becses Brigantik-könyvek Bravium

Bravium, Debrecen, 2020
Bravium, 2020

Cherrytree P>!
Bogdán Szabolcs: Fészkijárat

A Fészkijárat számomra üdítő élmény volt, bár azt javaslom a kedves leendő olvasóknak, hogy ne akarják gyorsan kivégezni ezt a kis könyvecskét. Minden írást ki kell élvezni, átélni a mélységeket és a magasságokat, úgy tudja átadni a leginkább a mondanivalót! Kis adagokban fogyasztva a legjobb! :)
Voltak történetek, amiket megkönnyeztem, voltak, amiken csak bólogattam, vagy mosolyogtam egyet-egyet, szóval megmozgattak rendesen.
Nálam pont olyan időszakban jött ez a könyv, amikor nagyon kellett már valami, hogy vissza tudjam nyerni a hitemet abban, hogy van még jóság is az emberekben, szóval kedves Szerző, köszönöm a megerősítést!

Gyöngyusz>!
Bogdán Szabolcs: Fészkijárat

Élettel teli könyv. Volt olyan történet, amin hangosan nevettem, volt amin könnyeztem.
Olyan periódusban kezdtem el olvasni, amikor szükségem volt bizonyos dolgokat átgondolni. Azt hittem egy kis könnyed olvasmány lesz…. tévedtem.
Persze voltak benne azok is, ezek nagyon jól estek, de voltak olyanok, amik mélyre mentek.
Jó stílusban megírt könyv, kár, hogy nem kapott nagyobb nyilvánosságot.