A ​győztesek törvényei 9 csillagozás

Siker és teljes élet
Bodo Schäfer: A győztesek törvényei Bodo Schäfer: A győztesek törvényei Bodo Schäfer: A győztesek törvényei

A ​győztesek törvényei több mint 1,5 millió olvasónak segített világszerte, No.1. bestseller számos országban.

Mit szeretnél leginkább az élettől? Gazdagság, hatalom vagy boldogság? Sok embernek nehézséget okoz meghatározni a saját céljait, útját. Csak sodródnak a mindennapokkal.

Nem lenne könnyebb, ha lennének szabályok és törvények, amelyeket követhetnél, amelyek hozzásegíthetnének hogy csatlakozhass az eredményesek,és a sikeresek köreihez?

Ez a könyv ebben segíthet.

Bodo Schafer Európa No.1. pénzügyi,- és életvezetési coach-a.

Professzionális karrierjének a tapasztalatai alapján összeállított egy 30 törvényből álló rendszert. Ha követed, drasztikusan feljavíthatod az életminőséged.

Akárcsak a világ elitje, te is képes lehetsz kontrollálni saját életedet, és megszerezheted azt az önbizalmat, amelz segíthet, hogy elérd a céljaidat,és te is az igazi győztesek közé tartozhass.

Ebből a könyvből:
– megtanulhatod, hogy… (tovább)

Művelt Nép, Budapest, 2024
Művelt Nép, Budapest, 2021
386 oldal · ISBN: 9786155905872 · Fordította: Balla Judit
Művelt Nép, Budapest, 2021
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155905868 · Fordította: Balla Judit

julcseee P>!
Bodo Schäfer: A győztesek törvényei

A borító kicsit csalóka. Azt gondoltam, hogy olyan könyv lesz ez is, mint ennek a „sorozatnak” a többi része, ami egy történeten keresztűl tanít. Nos, itt nem egy történetre épül a könyv, ellenben van sok-sok tanítás. És ettől egyébként nem lett kevésbé jó könyv, sőt! 30 törvény, 30 fejezet, mindegyik fejezetnél először egy tanulságos történettel kezdődik, aztán folytatódik a tényleges tantással, majd gyakorlati tanácsokkal. Az egész könyvet elvileg úgy kéne olvasni hogy napi egy fejezet, és a gyakorlatot minden nap el is végezni. Én sajnos csak olvastam, de egyelőre nem alkalmaztam belőle semmit, de még így is nagyon inspiráló, és kimozdító könyv! Ajánlom!

Bodo Schäfer: A győztesek törvényei

Kiváló, alapos, minden meghatározó faktort összegyűjtő, olvasmányos könyvet kaptunk. Harminc törvénybe sűrítve megkapjuk a lehetőséget. Rajtunk áll, hogy élünk-e vele. Sokfélék vagyunk, mindenki más teherbírással, más habitussal rendelkezve.
Minden törvény végét a gyakorlati lépések által adott lehetőségek betartása sarkallhat minket a célunk elérése felé.
Sok példázat; neves, sikeres személyek jelszavai, gondolatai tarkítják, és teszik még élvezhetőbbé az olvasnivalót. Köszönjük! :)

Trudiz >!

Történjék bármi, ma nem adom fel.

Trudiz >!

Az életünk fontos dolgairól nem szabad megfeledkeznünk azért, mert a sürgőssé vált dolgokkal kell törődnünk.

Trudiz >!

Nem az a bátor, akiben nincs félelem, hanem az, aki a félelem ellenére is elindul, hogy legyőzze a félelmeit.

Trudiz >!

A félelem olyan, mint az orvosság. Túl sok belőle bénító és halálos lehet, kis mennyiségben viszont gyógyszerként hat.

Trudiz >!

Az a döntő, mit hozunk ki abból, amink van

Trudiz >!

Az irigység mindig abból az érzésből fakad, hogy rosszabbak vagyunk másoknál. Nincs irigység önbizalomhiány nélkül.

Trudiz >!

A megbocsátás az adás nagy művészete.

Trudiz >!

Egy további ok, amiért ne adjuk fel: Önmagunkért tesszük

Trudiz >!

Csak ha saját magunkat szeretjük, akkor tudunk másokat is szeretni.

Trudiz >!

Sokan szeretnek rosszindulatúan pletykálkodni másokról. Ezzel igazságtalanul leértékelik a másikat.