Adj ​új esélyt magadnak! 10 csillagozás

Tanuld meg élvezni az életet szorongások nélkül
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak! Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak! Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Mindnyájan azért születtünk a világra, hogy valami csodálatosat alkossunk, kiváló egészségben, boldogságban és jólétben éljük le az életünket, fantasztikus kapcsolatokat alakítsunk ki és felejthetetlen élményeket szerezzünk.

Azért írtuk meg ezt a könyvet, hogy az életedbe boldogság, a lelkedbe erő, a szívedbe pedig remény költözzön. Ismerd meg magad a lelked legmélyéig, és tanuld meg szorongások nélkül élvezni az életet új esélyt adva magadnak.

Az a célunk, hogy miután elolvastad a könyvet, cselekedj. Teremts egy új, jobb életet!

168 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155420917
MotiBooks, Budapest, 2019
168 oldal · ISBN: 9786155420924
Guruló Egyetem, Budapest, 2019
164 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155420917

Nienna001 P>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak! Tanuld meg élvezni az életet szorongások nélkül

Anyukám kölcsön kapta. Én meg kölcsön kaptam Anyukámtól. Aki olvasott már önfejlesztő irodalmat, annak ismerős lesz néhány példának hozott történet pl: kútba esett szamár. Ismétlésnek jó volt. Nekem sok újat nem mondott, de Anyukám lelkesen hasznosítja, amit belőle tanult. Neki igazán szemléletformáló könyv volt.

Dorothy_B>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Azoknak ajánlom ezt a könyvet, aki soha nem olvas.
Aki ennél értelmesebb, az óvakodjon mindkét könyvüktől.
Nulla eredeti gondolat, nulla hozzáadott érték. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen van, hogy valaki így ad ki egy könyvet, hogy egyébként semmit nem értek el az életben, csak “osztják az észt”. Sok naiv ember meg megveszi, és beveszi a lopott szövegeket, mert úgy adják elő, mintha ők találták volna fel a spanyol viaszt… Aki azt gondolja, hogy kap valami értelmeset a könyvtől, az csalódni fog.

kiralygaborhun>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Sajnos időpazarlás volt. Ha lehet visszaküldeném!

Egyébként rákerestem kíváncsiságból a szerzőkdre, ha már ilyen sületlenséggel próbálnak észt osztani és elég furcsa dolgokat találtam róluk :)

cikkek vannak róluk újságokban de még a gyakori kérdéseken is fentvannak: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdon…

elég hosszú és részletes cikk: https://alfahir.hu/2018/02/19/prestige_termekbemutato_n…

Ha ez igaz, akkor nem lennék a helyükben

bolhatamas688>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Ennyi bugyuta dolgot még életemben nem olvastam, ezért utána néztem a szerzőknek. Hát mind mondjak, röhely. És még elvileg Szabó Péter is adja a nevét hozzá, hát így már értem, miért tünt el ő is :) Javaslom mindenkinek, hogy járjatok utána ezeknek a srácok, mivel foglalkoznak, milyen iskolázottságuk van stb. Itt van néhány iromány róluk: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdon…

Janyy>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Ajanlom figyelmebe mindenkinek ezt a konyvet,tovabba ezt az olvasmanyt az alabbi linken:

igy bovebb kepet tud mindenki kapni a konyv valodi tartalmarol!

riminyakalexandra>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Semmi értelme nincs az egész könyvnek. Nem tudom mit szívtak ezek a srácok, már elnézést a kifejezésért.

polakandras606>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

azt tudják a kedves olvasók, hogy ezek a fiatal „okos” emberek, mivel keresik a kenyerüket? Azaz milyen szégyentelen módszerekkel verik át az elesett, idősebb korosztályt, hogy elképesztően magas áron megvegyék tőlük a kínai semmilyen minősítéssel nem rendelkező készülékeket?

Ha valaki ténylegesen megvásárolja a könyvüket, akkor erre gondoljon, hogy a szerzői tanulatlan bűnözők, akik elképzelhető, hogy az Önök rokonait is átverték már.

szabolcsgerda11>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Olvashatatlan, értékelhetetlen, minősíthetetlen szöveg.

bartoslilla22>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Sajnos a könyv tükrözi a szerzők értelmetlenségét. Ez nem egy könyv, hanem egy összevágott szöveg komoly önértékelési problémákkal küszködő, tapasztalattal nem rendelkező, szegénysorsú fiatal gyerekek agyszüleménye.

Nagyon sok barátnőm ismeri Bódi Bencét, Hunort és Megyert és mindegyiknek nagyon rossz véleménye alakult ki róluk. Az igazság az, hogy Magyarországon manapság bárki írhat könyvet, ami nagyon szomorú tény. Az új generáció a kapzsiságot, unintelligenciát és gátlástalanságot követi.

Ezek a srácok egy tisztésseges végzettséget nem voltak képesek megszerezni, továbbá idős emberek átveréséből élnek! Piti csalók!

Szégyen a kiadóknak, hogy ellenőrzés nélkül promotálják a butaságot!

kolozsvarisztanka>!
Bódi Bence – Bódi Hunor – Bódi Megyer: Adj új esélyt magadnak!

Ismerem a srácokat személyesen is. Megpróbáltam elolvasni a könyvet, de sajnos normális ember egyből levágja, hogy az egész egy humbuk és ezek a srácok elszívták az agyukat, ha egyáltalán volt nekik. Komplexusos, szerencsétlen sorsú emberek ezek akik azt gondolják, hogy bármit megtehetnek, még ez érettségi bizonyítványuk sincs!! A mi időnkben ezeket az embereket golyófogónak használták!

Sajnos ezt nem lehet nevezni könyvnek.

Szász_Judit>!

…mert álmodni jó, de élni még jobb.

Szász_Judit>!

A világot kizárólag olyannak látjuk, amilyennek hinni akarjuk.

Szász_Judit>!

A fájdalom elkerülhetetlen, de a szenvedés nem kötelező.

Szász_Judit>!

Határozd meg, mit akarsz és kezdd el még ma! Semmit nem veszíthetsz, de megnyerheted az életed!

Szász_Judit>!

„A siker talán az utolsó dolog, amit megbocsátanak az embernek.” (Truman Capote)

Szász_Judit>!

Minden, amit szeretnél, a jelenlegi komfortzónádon kívül van. Ha belül lenne, akkor azt már birtokolnád.

Szász_Judit>!

Az emberek gyakran a szerencsének tudják be mások sikerét, de a valóságban nagyon kemény munka, elhatározás és kudarcok eredménye az, ahol ők tartanak.

Szász_Judit>!

Uram, bocsásd meg siránkozásom!

A buszon utazva ma láttam egy lányt,
arany hajáért irigyeltem is,
Oly szép volt… bárcsak én is ilyen szép lehetnék,
gondoltam.
Ekkor hirtelen felállt, hogy leszálljon. Végigbicegett a soron.
Egy lába volt, a másik helyén mankó.
S ahogy elment mellettem…
Rám mosolyodott. Uram, bocsásd meg siránkozásom.
Hisz van két lábam,
S a világ enyém!

Megálltam, hogy vegyek magamnak egy kis édességet. Az árus kedves ember volt. Beszélgettem vele. Boldognak tűnt.
Nem bántam, hogy lassan szolgált ki. Ahogy elköszöntem, azt mondta nekem:
"Köszönöm. Hogy oly kedves volt. Jó olyanokkal beszélni, mint maga.
Látja? Én vak vagyok" – mondta.
Uram, bocsásd meg siránkozásom. Hisz van két szemem.
S a világ enyém!

Az utcán sétálva láttam egy kölyköt. Kék szeme volt.
Csak állt, és nézte,
Ahogy a többiek játszottak. Ő nem tudta, hogy kell.
Megálltam, és azt mondtam neki:
„Miért nem állsz be te is a többiekhez, kedves?”
Nézett maga elé, s egy szót se szólt.
Akkor tudtam meg, hogy nem hall semmit.
Uram, bocsásd meg siránkozásom. Hisz van két fülem.
S a világ enyém!

Lábam elvisz, ahová akarom.
Szemem látja az alkonyat pírját.
Fülem hallja, amit tudni akarok.
Uram, bocsásd meg siránkozásom. Hiszen sorsom áldott,

Szász_Judit>!

A kis dolgok összeadódnak, és egy idő után nagy dolgokká lesznek.

Szász_Judit>!

Az életben nincsenek megoldhatatlan problémák. Az életben megoldatlan problémák vannak, amiket képesek vagyunk megfelelő gondolkodással megoldani. És vissza térve a probléma nagyságára: egy probléma nem nagy. Te vagy túl kicsi.