A ​kriminális hetedik bé 9 csillagozás

Bóc István: A kriminális hetedik bé Bóc István: A kriminális hetedik bé

Mindenféle gyerek jár a Zebra utcai iskolába. A szülők között van rendőr, bankár, maffiózó, de ide jár az alvilág csavaros eszű ügyvédjének tompa agyú fiacskája is. És persze itt van Juli, akit barátai és ellenségei nem túl találóan csak Szörnyellának neveznek. A gyerekek igazán telibe kapják az életet! Hol mindenféle rablásokba keverednek, hol az iskola körül ólálkodó kábítószerárusok útjait keresztezik. Végül az osztály összetartásának köszönhetően sikerrel veszik fel harcot a bűnözőkkel. A Kaján Tibor által illusztrált huszonhat csattanós történet mindegyikét egy-egy logikai feladat zárja, ami egyedülállóan észpezsdítővé teszi a könyvet.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A logika világa Typotex

Typotex, Budapest, 2005
136 oldal · ISBN: 9789639664173 · Illusztrálta: Kaján Tibor

Amy_Cahill>!
Bóc István: A kriminális hetedik bé

Ez a könyv elég erőltetett volt. Mire egy kis történet érdekessé vált vége is lett. A poénok nem voltak humorosak és látszott, hogy az író nagyon azt akarta, hogy a mai fiatalok nyelvén beszéljen, de papírforma szerint nem ment neki ebben a könyvben, Azért nem értékeltem túl alul, mert olyan rossz nem volt, egy egy délutáni könyvnek nagyon is megfelel aki valami kis nem túl nagy szám könyvet szeretne olvasni annak ez pont jó.