Ugye ​tudod, hogy szeretlek? (Paula-trilógia 2.) 23 csillagozás

Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Véget ért a tanév, és a Cukorkák élvezik a vakációt. Ez az első szabad hétvégéjük. Az utóbbi három hónap nem volt egyszerű Paula számára. Ángel és Álex már nincs jelen az életében, de vajon teljesen megfeledkezett róluk? A Franciaországban történtek csak kételyeket, ellentmondásos érzelmeket és érzéseket hagytak maguk után. Mario Dianával kezdett járni, Miriam is összejött valakivel, Cris pedig lehet, hogy nem a legmegfelelőbbet szúrta ki a maga számára. A ferraris fiú szemmel láthatólag tudja, mit akar. De vajon sikerül-e elérnie célját?

Szerelem, csalódás, zene, vakáció… Ezekről szól ez az újabb bolondos és romantikus kaland, amelyért – az elsőhöz hasonlóan – rajongani fog minden olvasója.

Ciceró, Budapest, 2013
494 oldal · ISBN: 9789635398256 · Fordította: Seres Krisztina

doriroppancs>!
Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Nagyon jóóóóó!!! Annyira izgalmas volt, hogy alig bírtam letenni, és amikor összeállt a fejemben egy kép, hogy mi lehet a megoldás, a következő mondat szétszaggatta az addig értelmes gondolatot, mivel teljesen új dolog került előtérbe. Love!!!!

Nóri2000>!
Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Én igen is szeretem ezt a könyv sorozatot.Sőt,az egyik kedvencem.Egyedül két bajom van vele:Szerintem kicsit túl sok benne a szerelmi háromszög,és nagyon idegesít,hogy kihagyott az író három hónapot,és mindig visszaugrik.De ezektől függetlenül szuper ez a könyv!!! :D Alig várom hogy befejezzem,megyek is olvasni azt a kb. 20 oldalt.A sok negatív vélemény sem tántorított el attól,hogy megvegyem a harmadik részt.

Évi112>!
Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Az a kérdés, hogy ha már az első rész sem tetszett, akkor mégis miért éreztem szükségét, hogy elolvassam a másodikat? (És nyilván el fogom olvasni a harmadikat is, ha már eddig eljutottam). Az egész olyan, mint egy végtelen latin-amerikai szappanopera, pedig alig pár napot ölelnek fel a részek.

BiaMcFly>!
Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Az előző könyvet, láttam nagyon lehúzták, hát én nem tudtam azzal a könyvvel mit kezdeni, néha azt mondtam tök jó volt, néha meg hogy nem tetszett. Na, de megkaptam a 2. könyvet, és gondoltam, akkor már elolvasom. Úgy láttam, sokaknak nem tetszett az időben való ugrálás. Én szeretem az ilyesmiket, de nem úgy, hogy az egész 500 oldalas könyv 2 napból áll, de közben meg ugrunk hónapokat. Nekem a könyvben eltelt idővel vannak problémáim mindkettőnél. Sokszor elfelejtettem, hogy ja még csak pár nap telt el, de akkor hogy a fenébe történhetett velük ennyi minden? :D
A történetszálban pedig nekem is az szúr szemet, hogy olyan, mintha egy szappanoperában lennénk. :D De, mivel nem volt mit olvasnom, ez is megtette.

KiMO>!
Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Nem rossz, de túlságosan hajaz a latin-amerikai szappanoperákra, kicsit túl sok benne szerintem a szerelmi háromszög és a bonyodalom. Néha feleslegesen nyálas, és tele van olyan csavarokkal, amikre igazán semmi szükség nem volt.
Ennek ellenére érdeklődéssel olvastam végig, bár nagyon zavart, hogy ide-oda ugrálunk térben és időben, igaz, hogy így fokozta a könyv az izgalmat és a várakozást :)

Polyák_Margit P>!
Blue Jeans: Ugye tudod, hogy szeretlek?

Kicsit kaotikus a történetvezetés, és túl sok a túlzás, de a történet alapötlete nem rossz.

OrosKBrenda>!

Vajon arányban áll-e az idő, amióta szerelmes vagy valakibe azzal az idővel, ameddig a szerelmi csalódás tart?

Paula-trilógia sorozat · Összehasonlítás