Ouran ​High School Host Club 1. (Ouran High School Host Club 1.) 23 csillagozás

Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

One day, Haruhi, a scholarship student at exclusive Ouran High School, breaks an $80,000 vase that belongs to the „Host Club,” a mysterious campus group consisting of six super-rich (and gorgeous) guys. To pay back the damages, she is forced to work for the club, and it's there that she discovers just how wealthy the members are and how different the rich are from everybody else…

Eredeti megjelenés éve: 2003

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2017
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781591169154 · Fordította: Kenichiro Yagi
VIZ Media, San Francisco, 2007
184 oldal · ISBN: 9781591169154 · Illusztrálta: Bisco Hatori

schesztiஐ >!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Mivel egy csomó mangám elején – vagy végén, attól függ, honnan nézzük :)) – hirdetik ezt a sorozatot, úgy gondoltam, egy próbát megér. :)

Hát, én az elején nem értettem, mitől lesz ez olyan szuper ezzel a sok sráccal (persze, tudom, Yuri on Ice! … :DDD), de tényleg nagyon cuki. :) Bár szerintem még mindig keverem a szereplőket (és nem csak az ikreket :D), nagyon édesek a srácok. :) No és persze Haruhi is. :D
Kíváncsi vagyok, hová „fajulnak” majd a dolgok… bár, amilyen sok része van, még rengeteg minden belefér. :))))

Gigi016>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Az anime nagy kedvencem, ezért mindenképpen sort szerettem volna keríteni erre. Egyáltalán nem csalódtam! Haruhi még mindig a kedvenc shoujo főhősnőm. ♥

Heni_s_BookBar>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Halái ez a manga! :)) Nagyon tetszett a humora és a szereplők is. Az ikreket is nagyon szerettem, Haruhit is…de a kedvencem Tamaki! ❤❤ Olyan bolond, vicces és szerethető. Szegény Haruhira, hogy ráhozták a frászt, mikor eltörte a vázát. :D Nagyon szerettem animében is, az egyik kedvencem. Jó viszont látni/olvasni róluk manga formájában is.

Tori0925 P>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Az anime a nyomába sem ért. Bár Miyano Mamoru hangja, mint Tamaki azért hiányzott.
A rajzolás egy kicsit furcsa volt, de hamar megszoktam. Összességében szerettem és ez a lényeg.

Nevotil>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Már nem emlékszem, hogy láttam vagy olvastam a sorozatot, de akkor is nyilván csak az elejét… Vicces, de még nem döntöttem el, hogy tetszik-e egyáltalán.

luthienlovemagic IP>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Eléggé elfogult vagyok. Az animét és a doramát is imádtam, így most elmondhatom, hogy a mangával sincs másként. Régen nevettem már ennyit valamin. A szereplők nagyon szerethetőek. Közölük is a kedvencem Tamaki. Lüke szegény, de pont ezért szerethető. És természetesen ott van Honey-senpai és Usa-chan, na meg a többiek. Imádni való bagázs.

Dextiny>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Jaj, de szerettem én ezt az animét! :D
Még most is emlékszem szinte az egészre, annyiszor néztem meg, így pedig az első kötet különösebb meglepetést nem okozott. A rajzolása szép, de semmi különös, a karakterek imádom, ahogyan az elszórt poénokat is, bár mintha itt olvasva kevésbé ütnének, mint nézve.

Ada_>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Anno 12-13 évesen olvastam először, akkor még nagyon nem értettem angolul, így az animével együtt az elejét úgy-ahogy tudtam követni, a végét már kevésbé, de nagyjából lejött, mi történik. Most újraolvasva nagyon sokat nevettem rajta, el is felejtettem, hogy mennyire szerettem anno. A karakterek közül mindig is az ikrek voltak a kedvenceim (bár a 3,5 chapter végén kiderült, hogy mások nem így gondolják), ez változatlan maradt. Örülök, hogy eszembe jutott és újra a kezembe akadt, nagyon jó és humoros shoujo manga. :)

Choo>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Szerettem az animét belőle (amit szerintem több, mint 10 éve láttam először), aztán nem sokkal utána a doramát is megnéztem, szóval nagyon jól esett olvasni a kötetet is. Tetszett a humora, üdítő kis limonádé olvasmány volt. :D

Lenra>!
Bisco Hatori: Ouran High School Host Club 1.

Eredetileg az anime miatt kezdtem el olvasni, ami nagy kedvencem, de szerintem nem fogok csalódni :D. Bár már most feltünt, hogy elég sok eltérés van a kettő között. Talán nem is baj.

Ouran High School Host Club sorozat · Összehasonlítás