10 ​próbaérettségi informatikából – emelt szint – írásbeli 0 csillagozás

Bíró Zsolt – Csúri Péter – Fodor Zsolt: 10 próbaérettségi informatikából – emelt szint – írásbeli

Sorozatunk kötetei az új típusú érettségire való felkészülésben nyújtanak segítséget emelt és középszinten nemcsak a leendő vizsgázóknak, hanem a pedagógusoknak is. A gyakorlósorokkal és tételsorokkal modellezni lehet az érettségi vizsgát, mivel azokban minden pontosan úgy szerepel, ahogyan az érettségi napján is fog. Az új típusú érettségiben jártas középiskolai tanárok, multiplikátorok állítottak össze a kipróbált feladatlapokat és tételsorokat angol nyelvből, biológiából, földrajzból, fizikából, informatikából, matematikából, magyar nyelv és irodalomból, német nyelvből és történelemből. A biológia, földrajz, fizika és nyelvi érettségire felkészítő kötetek az írásbeli feladatsorok mellett szóbeli vizsgafeladatokat is tartalmaznak, a nyelvi feladatsorok hanganyaga pedig a CD-mellékleten található meg.

Maxim, 2008

Szerényi Gábor: Biológia érettségi
Gerőcs László: Matematika érettségi 3
Scharnitzky Viktor: Egyetemi felvételi feladatok matematikából XII.
Póta Mária: Mi, tanárok, ilyennek képzeljük az emelt és középszintű fizika érettségire való felkészülés mintafeladatait
Csiszár Imre – Hilbert Margit: 8 próbaérettségi fizikából
Kovács Ágnes: Felkészítő feladatsorok matematikából középszinten érettségizőknek
Bán Sándor – Barta Ágnes: 8 próbaérettségi biológiából – középszint
Gál Viktória – Gutai Zita: Érettségi feladatsorok biológiából
Czapáry Endre – Czapáry Endréné – Csete Lajos – Hegyi Györgyné – Iványiné Harró Ágota – Morvai Éva – Reiman István: Matematika Gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyűjtemény III.
Czédulás Katalin – Faragó Norbert – Solymoss Miklós – Szászné Heszlényi Judit: Még egy lépés a biológia érettségihez