Az ​év novellái 2005 1 csillagozás

Bíró Gergely (szerk.): Az év novellái 2005

Szerzők: Antal Balázs, Bárány Tamás, Báró László, Bene Zoltán, Borbély László, Cselenyák Imre, Csender Levente, Csernák Árpád, Csurka István, Dragomán György, Hernádi Gyula, Horváth \\(EÖ) Tamás, Jámborné Balog Tünde, Kállai R. Gábor, Körmendi Lajos, Kőrösi Zoltán, Kutas József, Lázár Ervin, Majoros Sándor, Miklya Luzsányi Mónika, N. Tóth Anikó, Nagy Koppány Zsolt, Oláh János, Papp András, Papp Sándor Zsigmond, Prágai Tamás, Rott József, Spiró György, Szakonyi Károly, Szalay Zoltán, Vasagyi Mária, Vathy Zsuzsa, Vida Gábor

Eredeti megjelenés éve: 2005

A művek szerzői: Antal Balázs, Bárány Tamás, Báró László, Bene Zoltán, Borbély László, Cselenyák Imre, Csender Levente, Csernák Árpád, Csurka István, Dragomán György, Hernádi Gyula, Horváth Tamás, Jámborné Balog Tünde, Kállai R. Gábor, Körmendi Lajos, Kőrösi Zoltán, Kutas József, Lázár Ervin, Majoros Sándor, Miklya Luzsányi Mónika, N. Tóth Anikó, Nagy Koppány Zsolt, Oláh János, Papp András, Papp Sándor Zsigmond, Prágai Tamás, Rott József, Spiró György, Szakonyi Károly, Vasagyi Mária, Vathy Zsuzsa, Vida Gábor, Szalay Zoltán

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Az év novellái Magyar Napló

Magyar Napló, Budapest, 2005
254 oldal

Venuszcica1981>!
Bíró Gergely (szerk.): Az év novellái 2005

Nagyon nehezen haladtam vele….Egész végig a suliban utált „Mire gondolt a költő/író?” járt az eszemben és a novellá nagy részénél képtelen voltam kitalálni. Vagy én vagyok túl maradi és a novellák túl modernek :) 1-2 jó volt benne, de összességében nem az én stílusom, pedig imádom a novellákat.