Káosz ​szerepjáték 5 csillagozás

A ​ködös múlt…
Csaknem tizenöt éve már, hogy baráti társaságban játszani kezdtük azt a történetet, amely a későbbi Káosz-ciklus alapját alkotta, s az első regény, A Káosz Szava tizenegy éve megjelent. Aztán pár évvel ezelőtt határozottan körvonalazódni kezdett bennünk egy majdani szerepjáték váza, és a Káosz Világa szinte azonnal formát öltött. Célunk az volt, hogy akik szeretik ezt a világot, minél részletesebben megismerhessék, játszhassanak benne, s remekül szórakozzanak. Amikor a fejlesztést megkezdtük, még mi sem gondoltuk, mekkora fába vágjuk a láncos buzogányunkat… és elképzelni sem tudtuk, hogy a végeredmény ennyire összetett és sokszínű lesz, mint amilyen lett.

A napfényes jelen…
És íme, elkészült! Többszöri határidő-módosítást és csúszást követően büszkén nyújtjuk át ezt a vadonatúj szerepjátékot, melyben reményeink szerint mindenki talál majd ínycsiklandozó falatokat.
Mi található ebben a könyvben?
Először is,… (tovább)

Cherubion, Debrecen, 2001
352 oldal · ISBN: 9639346268 · Illusztrálta: Horváth József, Oszlánszky György, Szendrei Tibor, Tikos Péter, Zubály Sándor

KreinekerHerbert>!
Bihon Tibor – Hüse Lajos – Nemes István: Káosz szerepjáték

Nekem a világa magával ragad , mégis hiányolok valamit bár még nem tudom biztosra ezért merülök elbenne. :D

Noro >!
Bihon Tibor – Hüse Lajos – Nemes István: Káosz szerepjáték

A világával sosem szimpatizáltam, de állítom, hogy ez a legjobb magyar fejlesztésű rpg szabályrendszer

Novák Csanád – Nyulászi Zsolt – Borbás István – Gáspár Péter – Kornya Zsolt – Dacher Richárd – Kovács Adrián: Első Törvénykönyv
Nyulászi Zsolt – Szalkai László: Codex
Novák Csanád – Nyulászi Zsolt – Jakab Zsolt – Kovács Adrián: Kézikönyv kalandozóknak és útmutató kalandmestereknek
Jan van den Boomen: Toron
Szalkai László: A Hegyi Királyság
Csigás Gábor – Fehér László – Nádori Gergely – Serflek Szabolcs – Varga A. Csaba: Shadowrun – Árnyékmagyarország
Kornya Zsolt – Gáspár Péter – Gáspár András: Summarium – A Teremtés Könyvei
Nyulászi Zsolt – Szalkai László: Grimoire
Nyulászi Zsolt – P. Salamon Anikó – Tóth János – Hauck Ferenc – Csigás Gábor: Requiem
Nyulászi Zsolt – Jakab Zsolt – Kovács Adrián – Lakatos Péter – Novák Csanád: Titkos fóliáns