Receptek ​a két cica konyhájából 3 csillagozás

Bezselics Ildikó: Receptek a két cica konyhájából

A Két cica konyhája népszerű gasztrobloggerének első, rendhagyó szakácskönyve anyáknak és lányaiknak, azoknak, akik most ismerkednek a gasztronómia alapjaival, és persze haladó konyhaművészeknek is.
Szakácskönyv az ünnepekre és a hétköznapokra, benne a ropogós malaccsülöktől a normandiai almatortáig szinte minden. Örömfőzés a mindennapokra.

Athenaeum, Budapest, 2013

meseanyu MP
Bezselics Ildikó: Receptek a két cica konyhájából

Meglepett a Bezselics Ildikó, mert azt gondoltam az ő tevékenysége csak egy helyi híresség felfújt lufija, és az ismertebb gasztroboggerekhez hasonlítva majd nem nagyon tud nyújtani semmit. Ehhez képest nagyon tetszett a könyve, jó felosztású, informatív, a szerző kellemes stílusban tárja elénk a számomra szerethető recepteket, konyhai fogásokat, a mindenre kiterjedő tudnivalókat.

Danadia
Bezselics Ildikó: Receptek a két cica konyhájából

Évekkel ezelőtt egyszer csak jött postán ez a szakácskönyv. Én nem rendeltem, anyámék nem rendelték nekem, már felhívtam néhány szóba jöhető személyt is, hogy nem e ők küldték nekem, de nem. Azóta sem tudom, hogy hogy került hozzám.
Amúgy nem egy nagy szám ez a szakácskönyv, viszont néhány praktikus tanács van benne és a borítója/fűzése/nyomtatása/oldalai/képei kifogástalanok.