Tanuljuk ​meg a Macromedia Dreamweaver MX használatát 24 óra alatt 0 csillagozás

Betsy Bruce: Tanuljuk meg a Macromedia Dreamweaver MX használatát 24 óra alatt

A ​24 egyórás vagy ennél is rövidebb lecke után teljes értékű webhelyeket készíthetünk Macromedia Dreamwaver MX programmal. Lépésről lépésre haladunk, minden lecke az azt megelőzőre épül, lehetővé téve számunkra, hogy az alapoktól indulva ismerkedhessünk meg a Dreamwaver elemeivel. A tippek a könyv más részeire és különböző megoldásokra hívják fel a figyelmet. A megjegyzések a fogalmak és eljárások megértését igyekeznek megkönnyíteni. A figyelmeztetések szólnak, hogy milyen jellemző hibákra kell odafigyelnünk a tanulás során. Tanuljuk meg, hogyan… – készíthetünk egyszerű és összetett weboldalakat a Dreamwaver MX segítségével – gyűjthetünk adatokat a felhasználóktól űrlapok alkalmazásával – tehetjük rendezetté webhelyünket sablonok és könyvtárak segítségével – használhatunk többszintű stíluslapokat – hozhatunk létre dinamikus weboldalakat DHTML segítségével – jeleníthetjük meg adatainkat táblázatokban és keretekben – készíthetünk interaktív képtérképeket – ruházhatjuk fel… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tanuljuk meg 24 óra alatt! Kiskapu

Kiskapu, Budapest, 2002
462 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639301485 · Fordította: Dóczi Krisztián, Gilicze Bálint