Mutánsok 8 csillagozás

Bertram Thomas McDowell: Mutánsok Bertram Thomas McDowell: Mutánsok

Azon a reggelen a világ újabb borzalomra ébredt. A halál ismét meglengette a kaszáját, hogy egyetlen suhintásával emberek életét vegye el. Ártatlanok tértek nyugovóra az éjszaka eljöttével, ám a reggelt már egyikük sem érhette meg.
Egy briliáns agyú elmebeteg végzett velük, aki semmit sem bízott a véletlenre. Ki tehette ezt?
Annyi már kezd bizonyossá válni, hogy a J.P. Harriet Alapítvány Kórház egyik köztiszteletben lévő orvosa áll a szörnyűségek hátterében. Valóban elmebeteg volt, vagy egyéb okok vezették?
A válaszok még váratnak magukra, és az igazságot hamarosan megtudhatják, ha elolvassák ezt a lélegzetelállítóan izgalmas orvosi krimit.

Black & White, Tyukod, 2004
LAP-ICS, Debrecen, 1996

yeanee>!
Bertram Thomas McDowell: Mutánsok

Nem igazán szeretem az orvosi krimiket/könyveket. Zavar, hogy tele vannak olyan kifejezésekkel, amiknél csak pislogok, mert fogalmam sincs, hogy mit jelentenek. De ez esetben pozitívan „csalódtam”. A történet az elejétől a végéig izgalmas volt, érthető megfogalmazással voltak leírva az események. Számomra kicsit horroros beütése is volt a dolognak a sok támadó mutáns miatt, ami nálam még inkább hozzátett a pozitív élvényhez.