Magyar ​bisztrókonyha 2 csillagozás

Bernáth József: Magyar bisztrókonyha

A bisztró szó hallatán szerintem mindenkinek más jut az eszébe… Lesz, akinek egy hangulatos, kockás abroszos étterem ugrik be először, másoknak az ízgazdag házias ételek, melyek bőséges adagokban kerülnek fel a tányérokra.
Az én bisztrómban sincs ez másképp! Gyorsan elkészíthető, finom ételeket kínálok ebben a kötetben. Jól ismert klasszikusokat készíthetünk el otthon: tatárbifszteket, hortobágyi húsos palacsintát, gödöllői töltött csirkét, marhapörköltet tarhonyával, vargabélest, hogy csak néhányat említsek. Hogy minden fogás tökéletesen sikerüljön, precíz, részletes leírásokkal segítem az olvasót, így garantált a siker!
A jó hangulatot pedig a receptek előtt található bevezetők garantálják – mintha csak egy étteremben a főpincér osztott volna meg velünk egy vicces történetet vagy kulisszatitkot.
A könyvben megjelenő gyönyörű ételfotókat Szendeff Lőrincnek köszönhetjük.

Boook, Budapest, 2020

Lobelin P>!
Bernáth József: Magyar bisztrókonyha

Gyönyörű ez a könyv, igényes-) ♥ Kedvelem Bernáth Józsefet és munkásságát. Nekem nagyon tetszik, hogy matt kívül belül-) Csodás fotók vannak benne, és sok-sok jó kis recept… igazi bisztró konyha feeling, még a könyvjelző is kockás-)