Tündérnaptár (Panka és Csiribí 4.) 59 csillagozás

Berg Judit: Tündérnaptár

A sorozat negyedik része az ünnepek köré szerveződik. Pankának és Csiribínek, a két kis tündérnek most farsangi, szülinapos, húsvéti, szüreti és karácsonyi kalandjait olvashatjátok. Sőt, Nelly, a gyönyörű angol tündérlány és hű sárkánya, Rolf jóvoltából még az is kiderül, mi mindent csinálnak a tündérek Szent Iván-éjjelén.

Eredeti megjelenés éve: 2008

Tagok ajánlása: 3 éves kortól

Pagony, Dabas, 2018
Pagony, Budapest, 2013
Pagony, Budapest, 2012
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155023651 · Illusztrálta: Pásztohy Panka

Uzsonna >!
Berg Judit: Tündérnaptár

Tündéri mesék, kicsiknek való izgalmakkal és sok humorral.

Paulina_Sándorné P>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Nagyon aranyos mesék voltak. Tetszett, ahogy különböző ünnepeket mutatott be a gyerekeknek. Aranyos volt a Szent Iván-éjről szóló, muris volt, hogy a tündérek helyett a sárkány tűnt el. Megható volt, hogy a Szélnek díszítettek karácsonyfát, és ötletes ajándékokat adtak neki. Nelly-ről Ron jutott eszembe, mikor eltört a varázspálcája és sehogy sem akartak sikerülni a varázslatai. Hát Nelly-nek sem akar összejönni egy-egy varázslat.

Eftímea>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Panka és Csiribi a történeteiben jeles ünnepeket járja körbe. Farsang, születésnap, húsvét, Szent Iván-éj, szüret és karácsony.
Kedves mesék, ahogy már megszoktuk Berg Judittól. Nagyon szeretjük ☺

bcsbcs>!
Berg Judit: Tündérnaptár

elég annyi, hogy már fejből mondok egy-egy részt, és amikor elrontom valahol, a kölykeim rögtön javítanak?

FreeAngel >!
Berg Judit: Tündérnaptár

Jó volt ez a rész is, bár erősen az az érzésem, hogy immár „kinőttük” ezt a sorozatot.. Ideje lesz átváltani Ruminire.. :P azért az utolsó részt még megpróbáljuk

Pöfivonat>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Berg Judit hatalmas kedvenc a gyerekeim között, úgyhogy csak annyit írok hogy ez is kedvenc lett. :)

kriszmanesz P>!
Berg Judit: Tündérnaptár

bájos mesék. bár nekem kicsit gyorsak a végkifejletek.

Szamღca>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Bajos mint a tobbi Panka & Csiribi tortenet. Nagyon edesek sot sokszor viccesek a tortenetek. Kisebbek is elvezhetik mert nagyon szepek a szines rajzok. A tortenetek egyszeruek, a tortenet menete konnyen kovetheto.
Mindegyik Panka es Csiribi kotet vmi tema kore csoportosul. Ebben a konyvben az unnepekrol van szo.
En a 6 eves lanyomnak olvastam de neha a 11 eves fiam is beult meghallgatni hogy egyes vicces jeleneteken egyutt nevessen velunk.

PatiAnya>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Első találkozás Pankáékkal, de nem az utolsó. Nagyon kedves történetek óvisoknak.

Radics_Végh_Ivett>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Panka és Csiribí két aranyos kis tündér. A barátaik is nagyon kedvesek.
Ebben a részben az ünnepeket mutatják be.

nodael>!

A sziklacsarnokban girlandok, lampionok pompáztak, az asztalokon illatos sütemények, a poharakban szörp.

Kapcsolódó szócikkek: girland · lampion

Panka és Csiribí sorozat · Összehasonlítás