Tündérnaptár (Panka és Csiribí 4.) 52 csillagozás

Berg Judit: Tündérnaptár

A sorozat negyedik része az ünnepek köré szerveződik. Pankának és Csiribínek, a két kis tündérnek most farsangi, szülinapos, húsvéti, szüreti és karácsonyi kalandjait olvashatjátok. Sőt, Nelly, a gyönyörű angol tündérlány és hű sárkánya, Rolf jóvoltából még az is kiderül, mi mindent csinálnak a tündérek Szent Iván-éjjelén.

Eredeti megjelenés éve: 2008

Tagok ajánlása: 3 éves kortól

Pagony, Budapest, 2012
48 oldal · ISBN: 9786155023651 · Illusztrálta: Pásztohy Panka

Paulina_Sándorné P>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Nagyon aranyos mesék voltak. Tetszett, ahogy különböző ünnepeket mutatott be a gyerekeknek. Aranyos volt a Szent Iván-éjről szóló, muris volt, hogy a tündérek helyett a sárkány tűnt el. Megható volt, hogy a Szélnek díszítettek karácsonyfát, és ötletes ajándékokat adtak neki. Nelly-ről Ron jutott eszembe, mikor eltört a varázspálcája és sehogy sem akartak sikerülni a varázslatai. Hát Nelly-nek sem akar összejönni egy-egy varázslat.

bcsbcs>!
Berg Judit: Tündérnaptár

elég annyi, hogy már fejből mondok egy-egy részt, és amikor elrontom valahol, a kölykeim rögtön javítanak?

FreeAngel>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Jó volt ez a rész is, bár erősen az az érzésem, hogy immár „kinőttük” ezt a sorozatot.. Ideje lesz átváltani Ruminire.. :P azért az utolsó részt még megpróbáljuk

Pöfivonat>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Berg Judit hatalmas kedvenc a gyerekeim között, úgyhogy csak annyit írok hogy ez is kedvenc lett. :)

kriszmanesz P>!
Berg Judit: Tündérnaptár

bájos mesék. bár nekem kicsit gyorsak a végkifejletek.

Szamღca>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Bajos mint a tobbi Panka & Csiribi tortenet. Nagyon edesek sot sokszor viccesek a tortenetek. Kisebbek is elvezhetik mert nagyon szepek a szines rajzok. A tortenetek egyszeruek, a tortenet menete konnyen kovetheto.
Mindegyik Panka es Csiribi kotet vmi tema kore csoportosul. Ebben a konyvben az unnepekrol van szo.
En a 6 eves lanyomnak olvastam de neha a 11 eves fiam is beult meghallgatni hogy egyes vicces jeleneteken egyutt nevessen velunk.

Brigi007>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Ez a könyvet a Rukkarácsony keretében vettem, amikor is beteg gyerekeknek adakozhatunk könyvet. Ezt a példányt egy Zsófi nevű 5 éves kislány fogja megkapni. Azért választottam ezt, mert olyat akartam, ami szerintem is minőségi, ez pedig egyértelműen az. A képek nagyon igényesek, a sztorik nagyon cukik, a karakterek pedig abszolút szerethetőek. Megérte és remélem, Zsófi is szeretni fogja :)

bogarancs>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Nagyon aranyos kis történetek találhatóak a könyvbe. Az én négy éves kislányomnak nagyon tetszik. Lehet egy saját példányt is vadászunk majd belőle.

Radics_Végh_Ivett>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Panka és Csiribí két aranyos kis tündér. A barátaik is nagyon kedvesek.
Ebben a részben az ünnepeket mutatják be.

Millázs>!
Berg Judit: Tündérnaptár

Szép, édes, jó történetek, szerethető szereplők, rózsaszín, mentős békák, születésnap, torta, meg minden, amit imádnak is a gyerkőceim.
Csak ne lenne annyi töltelékszó, mellékmondat, mellékszál benne, kicsit dagályosítja a történetet, a mesélést vontatottá teszi. Inkább rövidítek néha rajta.

nodael>!

A sziklacsarnokban girlandok, lampionok pompáztak, az asztalokon illatos sütemények, a poharakban szörp.

Kapcsolódó szócikkek: girland · lampion

Panka és Csiribí sorozat · Összehasonlítás