Sári ​a Vadasparkban (Sári 1.) 9 csillagozás

Berg Judit: Sári a Vadasparkban

Sárit és Pötyi babát már ismerhetitek a Maszat-sorozatból. Most mindketten egy új sorozat főszereplői! De Sárival nagyon sok érdekes dolog történik, amelyekről külön is szeretnénk mesélni nektek. Most például barátnőjével, Hédivel mindenféle állatokat rajzolnak. De milyen színű vajon a róka farka? Ehhez el kell menni a Vadasparkba! Hívjuk Maszatot is, és kiránduljunk együtt!

Pagony, Budapest, 2019
48 oldal · keménytáblás · Illusztrálta: Agócs Írisz

Nikolett0907 P
Berg Judit: Sári a Vadasparkban

Rendkívül bájos, vidám történet.
Sári és barátai apró gondjai, érdeklődése a világ felé nagyon kedves és őszinte.
Az egész könyv élvezhetően van megírva, és csupa mosoly voltam mikor becsuktam.
Gyerekeknek, fiatal kis diákoknak remek szórakozást nyújtó, szerethető történet.
Egy élmény volt az olvasása.

Bea_Könyvutca P
Berg Judit: Sári a Vadasparkban

Kedves, aranyos, egyszerű történetek, szeretnivaló illusztrációkkal, a 2-4 éves korosztály számára ajánlott.
A könyv két történetet tartalmaz, az első a Sári rajzol. Épp mint egy kis óvodás, állatokat rajzol, közben a legjobb barátnőjével Hédivel csacsognak állatokról, majd vitába keverednek, hogy fehér vagy vörös a róka farka. Ezen kicsit össze is vesznek, de hamar rájönnek, hogy ketten jobb játszani, mint egyedül,

A második történetben Sári a Vadasparkban tesz látogatást barátaival, Hédivel és Maszattal, hogy kiderítsék, milyen színű a róka farka. Látnak őzeket, nyulakat, vaddisznókat, szarvast, mókust, bölényt, csak a rókaketrec üres. De azért a történet végére megegyézésre jutnak a róka farkát illető kérdésben.