Imádok ​enni! 4 csillagozás

Ízek a paradicsomból
Béres Alexandra: Imádok enni!

Őszintén ​szólva valóban imádok enni! Egyeseknek talán közhelynek tűnhet a megállapítás csak úgy, profán módon „odavetve”. Mégis fontosnak tartom leírni, eloszlatandó néhány tévhitet. Le kell írnom, hiszen a mindennapjaim során számtalanszor szembesülök a megjegyzéssel: persze, könnyű neked, te nem eszel soha semmit, biztosan folyton csak magokat rágcsálsz! Pedig ma már semmi nem áll tőlem távolabb, mint a „gasztronómiai önsanyargatás”. Sőt, mióta tinédzseréveimet magam mögött hagytam, a kulináris kalandokat annyira fontosnak tartom, hogy azok kivétel nélkül egy-egy utazásom meghatározó élményforrásai. Ilyenkor igyekszem nyitott szemmel járni, felcsipegetni ötleteket, amelyeket utána az otthoni kísérletezgetés során – Budai Lacival átbeszélve, picit átalakítva – megpróbálunk az én ízlésemre formálni és, ha lehet, beilleszteni a Súlykontroll Program rendszerébe is.

Ebben a könyvben ilyen recepteket gyűjtöttünk össze. Remélem, örömmel fogadjátok, és segítséget tudunk nyújtani… (tovább)

Imádokenni, Budapest, 2007

adrika_szabo>!
Béres Alexandra: Imádok enni!

Béres Alexandra: Imádok enni! Ízek a paradicsomból

Sok jó receptet tartalmaz. Többet már ki is próbáltam, és finomak. Bár vannak benne olyan receptek is, amiket szerintem nem fogok kipróbálni.