A ​méregtelenítés kézikönyve 4 csillagozás

Berente Ági: A méregtelenítés kézikönyve

A test fenntartása megkívánja a táplálékot, az italt, a mozgást és a kiegyensúlyozott nemi életet. Nincs azonban etikai kódexed, ami megszabná a szükséges mennyiséget, megvonná az egészséges határt.
Vannak azonban természetes határok.
Észre kell vennünk, a világ végérvényesen megváltozott – most azokról a mérgekről beszélek, amelyek gyors kábulatot ígérnek. Elkábítják a testet, és megszerezik maguknak a lelket. A lélek pedig erőtlen, mert a test csábításai ellen nincs fegyvere. Hogy fontos-e emiatt időnként kitisztítani a szervezetedet, a lelkedet és méregteleníteni a lerakodott salakanyagoktól, döntsd el magad.
Csak te tudod, mennyit és mit raktároztál el szövevényes belsődben, mennyi és milyen görcsöt nyeltél le életed folyamán, s azt is csak te tudod, hurcolni akarod-e tovább, vagy itt az ideje, hogy megválj attól, ami hátráltat a továbbhaladásban.
Ez a könyv azoknak szól, akik akarnak változtatni.
– Berente Ági- Reiki- mester és életmód kutató

Vagabund, Kaposvár, 2008

GabrielVaraljay>!
Berente Ági: A méregtelenítés kézikönyve

A szerzővel volt alkalmam chatelni is párszor. Eléggé beleássa magát a témába mielőtt egy könyvet megírna. Szerintem mindenki találna újat ebben a könyvben ha elolvasná. Nekem is volt pár meglepetés. Olcsó könyv volt egy piacon és nem vártam tőle sokat, mégis sokat adott.

Áfonya74 P>!
Berente Ági: A méregtelenítés kézikönyve

Hasznos kis könyv, ha valaki el akar mélyülni ebben a témában.

Athmor>!

A mai idegbajod a holnapi betegséged alapja – szóval nyugi.