Kismackó ​az állatfarmon (Kismackó) 10 csillagozás

Benji Davies: Kismackó az állatfarmon

Kismackó ma a farmon segít. Ismerd meg vele együtt a háziállatokat és kalandozzatok erdőn-mezőn át. Kihúzható képekkel!

Hány különböző állatot tudsz összeszámolni? Én tíznél is többet találtam!

Vau! Ez a könyv épp az 1-3 éveseknek való!

Eredeti cím: Bizzy Bear: Farmyard Fun

Eredeti megjelenés éve: 2011

Kiadói ajánlás: 1 éves kortól · Tagok ajánlása: 2 éves kortól

Tea, Budapest, 2015
8 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158015509 · Fordította: Mátyás Lara · Illusztrálta: Benji Davies

icu79>!
Benji Davies: Kismackó az állatfarmon

Nagyon szépek és tartalmasak a rajzok, de irodalmi értéke, már, ami a szöveget illeti, nulla. Viszont végre egy elég masszív húzogatós, kukucskálós könyvecske, ami talán túl is éli a kisgyermekkort. 1-2 éveseknek kiváló, az én 2 és fél évesen már egy kicsit unta.

Any>!
Benji Davies: Kismackó az állatfarmon

Egyszerűen imádom az állatos, ablakos, titkos kis rekeszekkel ellátott könyvecskéket.
…és nem csak azért, mert hosszú-hosszú percekre leköti a gyereket, hanem azért is, mert engem is. ':D
Jelen esetben nagyon aranyosak az illusztrációk, egyszerű, mégis hangzatos és kedves a szöveg.

imma P>!
Benji Davies: Kismackó az állatfarmon

Meglepően jó! Masszív, érdekesek a tili-toli részei, a képek Pásztohy Panka képeire emlékeztetnek, csak ezek tetszenek is, a szöveg is rendben van, még rímel is. Az külön tetszik benne, hogy a medve a tigris tanyáját látogatja meg, tehát itt a vadállatok „uralkodnak” a háziállatokon, és szerintem ez egy egész érdekes filozófiai gondolat valamint sci-fi-alap :)
Megnéztem a szerzőt is, majd konstatáltam, hogy az ő új könyve már fönt van a várólistámon :)

tundibrich P>!
Benji Davies: Kismackó az állatfarmon

Nagyon aranyos rajzok vannak benne, minden oldalon két sor szöveg. Az interaktív részek nagyon jópofák, bár az egyévesemet annyira még nem kötötték le, de később biztos azt is szeretni fogja.
Szerintem szuper :-)

Ági_Szűcs>!
Benji Davies: Kismackó az állatfarmon

Kisfiam első könyvei között volt a Kismackó sorozat. Tényleg kis mancsoknak való, fejleszti a pici ujjak finommotorikus mozgását:). Hamar megtanulta hogyan kell húzogatni, tologatni. Bármilyen gyerek jött hozzánk azonnal kedvencé vált, úgyhogy ez (plusz a sorozat többi tagja) lett az ajándékozós könyvünk is!