Kismackó ​a játszótéren (Kismackó) 5 csillagozás

Benji Davies: Kismackó a játszótéren

Kismackó ezúttal egyik legjobb pajtásával, Nyuszi komával csap egy jókedvű délutánt a közeli játszótéren. Labdáznak, hintáznak, csúszdáznak, és még egy hűs fagylaltot is elnyalnak a meleg nyári napon. Hát kell ennél jobb kikapcsolódás az apróságoknak?
A Kismackó-sorozatot már egészen kicsi gyerekek is élvezettel forgathatják. A sorozat két új kötete egy kalandokkal teli játszótérre és egy farmra kalauzolja legkisebb olvasóit. A gyerekek kezébe éppen illő könyvecske a kihúzható és forgatható képekkel minden apróság kedvence lesz. A kedves rajzokat és egyszerű versikéket hamar megszeretik a gyerekek, a mozgatható elemekkel pedig igazi élmény lesz a mesélés. Elnyűhetetlen és letehetetlen.

Tea, Budapest, 2015

brena>!
Benji Davies: Kismackó a játszótéren

Egy kismackónak vettem,mert direkt kis mancsokra van kitalálva. Nagyon édes rajzokkal,kevés szöveggel. De ötletes mozgós részekkel!

tundibrich P>!
Benji Davies: Kismackó a játszótéren

Az interaktív része még mindig nagyon kreatív. Többen kifogásolták, hogy nincs benne elég szöveg. Engem ez nem zavart. A fiam úgyis minden állatra rámutat, hogy mondjam meg melyik, micsoda és mit csinál, úgyhogy a klasszikus értelemben vett meséléshez mi még nem jutottunk el.