Csibi ​állatorvos lesz 9 csillagozás

Benjamin Leduc: Csibi állatorvos lesz

Csibi alvópajti egy életre szóló barát, mindig ott van, ahol szükséged van rá!

Csibi egy szuper alvópajti, aki egy percig sem habozik, orvosi köpenyt húz, hogy a bajba jutott állatokon segítsen!

Kiss József, Budapest, 2016
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158050418 · Fordította: Gámán-Morvay Katalin · Illusztrálta: Laurent Richard

efenera P>!
Benjamin Leduc: Csibi állatorvos lesz

Normankának annyira tetszik tűzoltó Csibi, hogy tesóm megrendelte neki Csibi doktort is. Hát teljes siker ez a rész is! Szép a grafika, jó a szöveg, izgalmas a történet, a gyereket teljesen magába szippantotta. Nagyon ajánlom! ❤

Uzsonna P>!
Benjamin Leduc: Csibi állatorvos lesz

Csibi, a szuper alvópajti most felhúzza az orvosköpenyét, hogy segítsen a bajba jutott állatokon, ehhez is remekül ért! És hogy mi okozta az állatok tömeges balesetét, arra is fény derül a két jó barát nyomozásával. :-)

atomarcú P>!
Benjamin Leduc: Csibi állatorvos lesz

Ritka kretén gyerekkönyv, ráadásul semmi értelme. Valaki elmagyarázhatná példáulspoiler. És még a figurák se aranyosak. Ezzel jól mellényúltunk.

vudura06 P>!

Ez nagyon cuki volt. :D
Egyszerű kis vidám porszem és a kicsiknek tökeletes kis olvasmány. :)

Millázs P>!
Benjamin Leduc: Csibi állatorvos lesz

Ki bántja az állatokat? Miközben Csibi ellátja a sérüléseket, nyomoz, és rá is jön a tettes kilétére. Nem rossz, van története, az illusztráció is elmegy, igaz elég mai, mondhatni egyszerűen letisztult.

nagara P>!

Bali és az alvópajtija, Csibi, vidáman száguldozik a biciklivel.