!

Örökké ​a tiéd (A Sullivan család 4.) 100 csillagozás

Bookline · 2.990 Ft –15% 2.541 Ft
1.500 Ft-tólMolyok eladó könyvei
Könyvtár

Sophie Sullivan még csak ötéves volt, amikor fülig beleszeretett Jake McCannba. Húsz évvel később határozott meggyőződése, hogy a férfi még mindig úgy tekint rá, mint a Sullivan ikrek közül a „barátságosra". Feltéve, ha egyáltalán hajlandó ránézni. Sophie úgy érzi, hogy legfőbb ideje mindent megtennie annak érdekében, hogy a férfi meglássa benne azt, aki valójában… a nőt, aki mindig szeretni fogja. Mindehhez kiváló alkalmat jelent az első Sullivan fiú kápázatos esküvője.
Jake mindig is mágnesként vonzotta a nőket, ám az egyetlen nőt, akit igazán akar, sosem kaphatja meg. Sophie nemcsak a legjobb barátja „elérhetetlen" húga, de azt sem engedheti, hogy a nő közel kerüljön hozzá, és felfedezze a titkát.
Amikor azonban Sophie megjelenik az ajtajánál, Jake minden ábrándja életre kel. Képtelen betelni a bűnös csókkal, a szerelem érzésével. Tudja, hogy Sophie-t szeretni határozottan ostoba dolog… de hogyan állhatna ellen az érzésnek?

Eredeti mű: Bella Andre: I Only Have Eyes for You

Kossuth, Budapest, 2016
192 oldal · ISBN: 9789630984959 · Fordította: Tóth Attila
Kossuth, Budapest, 2016
302 oldal · ISBN: 9789630984690 · Fordította: Tóth Attila

Jake McCann · Lori Sullivan · Sophie Sullivan

Tökéletes! Perfect!!!
Azt hittem, hogy már nem lesz olyan jó ez a rész, és az írónő nem tud több újat mutatni, de istenem tévedtem. De mennyire, hogy tud újat mutatni! Kellemes csalódás a könyv.
Jó, hogy a Most és mindörökké után ezt is lefordították. Tetszik az új kivitel, annyira szépek a lapokon, ezek a díszítő minták. Különlegessé teszik.
Eddig ez a rész tetszett a legjobban. A történet és a karakterek szerethetőek. Mind a két főszereplőt imádom, ők lettek a nagy kedvenceim az eddigi párosok közül.
A történet nagyon romantikus volt. Sophie és Jake története most kerül a kedvenceim közé és biztos rengetegszer fogom még olvasni. Megérdemlik.
Mindig le lehet venni a lábamról egy jó kis romantikus könyvvel.
Az is tetszett, hogy a többi tesó is terítékre került, nem csak ez az egy páros. Ismételem magam, de akkor is nagyon szeretem a Sullivan klánt.
Örülnék, ha a továbbiakban is folytatnák a fordítását a könyvnek, de ha nem az se baj, mert angolul is neki állok. De úgy látom, most átvette a Kossuth kiadó és ennek a könyvnek az elején már a következő részt reklámozzák, akkor szerintem biztos kiadják, majd azt is.
Remélem sokan fogják olvasni ezt a sorozatot, mert annyira jó kis kikapcsolódást nyújt a hosszú napokon.

DarknessAngel P
Bella Andre: Örökké a tiéd

Eddig határozottan ez volt a legjobb rész. Semmi nagyobb nézeteltérés, mind a ketten tudták, mit akarnak, – főleg Sophie – és az ágyjelenetek is mindig merészebbek. :D Jake teljesen elvarázsolt, tetszett ahogy a nem várt eseményekre reagált. Viszont nem értettem, miért kellett ilyen nagy ügyet csinálni ebből az olvasási nehézségből, ha a végén Sophiet nem is érdekelte.
Tényleg nagyon tetszett, mindegyik Jake+Sophie pillanat, de a legjobban a spoiler
Lorira is egyre jobban kíváncsi vagyok, és Smith-re is, de előtte még jöjjön Zach.

loveQhuay P
Bella Andre: Örökké a tiéd

Szeretem ezt a sorozatot! És pont jókor nyúltam ezért a könyvért. Egy ideje alig találok könyvet ami lekötne vagy kihozna az olvasói válságomból, de ez a könyv megtette amit tudott; elindított vissza az életbe :)

Imádtam azt, hogy Sophie, aki könyvmoly, megkapta Jake-et, akinek küzdelelem volt egész életében az olvasás. Plusz annyira lekötött, hogy az iker állapotról tökre megfeledkeztem, így amikor kiderült, hogy Sophie spoiler először csak arra gondoltam, hogy miért is?… Aztán leesett, hogy hoppáá, egyértelmű :D Jake-et sokszor nem tudtam hova tenni, és nem igazán akart megnyílni se Sophie-nak se nekünk, olvasóknak, de a végére azért odaért és odatette magát.
Fél csillag levonás nekem csak azért, mert nem tetszett Jake ősember megmozdulása spoiler

És yeeeaah, Zach a következő. Már olvasom is :)

Nikyy18
Bella Andre: Örökké a tiéd

Sokkal jobb volt az előző részekhez képest a sorozatból eddig szerintem ez a legjobb rész. Sophie-t már eddig is kedveltem és kíváncsi voltam az ő történetére. Jake-t is hamar megkedveltem, és jó volt olvasni az előző rész szereplőiről is.

MVivien
Bella Andre: Örökké a tiéd

Végre 5 csillagot adhattam.Ennek a könyvnek tetszik eddig legjobban a borítója.A lapokat díszítő minták is nagyon jók.A sorozatban nekem ez volt a kedvenc részem.A történet letehetetlen volt, végig izgalmas volt, nem voltak benne unalmas részek.Sophie-t már az előző részekben is kedveltem.Jake-t is nagyon megszerettem.Tökéletes párost alkotnak.
Nagyon várom a folytatást mert Zach nagy kedvencem a sorazatban.Ezt a részt biztosan újra fogom olvasni.

Orsi999
Bella Andre: Örökké a tiéd

Eddig ez lett a kedvencem mind közül. Végre egy lány Sullivanről is olvashattunk. Sophie-t végre jobban is megismerhettük, eddig csak annyit tudtunk róla, hogy ő barátságos és nagyjából ennyit. Jack-et mintha eddig nem említették volna, vagy csak én nem emlékszem rá. Őt is nagyon megkedveltem. Nehéz gyerekkora volt, de erős maradt és kitartott.

NightStar
Bella Andre: Örökké a tiéd

Mindig felüdülés ilyen romantikus történeteket olvasni. Főleg, hogy csak megerősíteni tudom a korábbi állításomat, hogy a sorozat részről részre jobb lesz. Szerintem ez a kötet viszi a pálmát. Mind történetileg, mind a szereplőket illetően.

Még mindig imádom ezt a hatalmas családot. Nem véletlen, hogy ez lett eddig a kedvenc. Szívesen képzeltem magam Sophie helyébe a sok védelmező tesójával, és egy pasival, aki mindent megtenne érte. Tehát kaptunk egy nagyon szerethető domináns hímet, aki a múlt árnyékában él, és egy a skatulyákból kitörni akaró nőt, húsz év elfojtott érzelmeivel.

Ajánlom mindenkinek, aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

Zsuzsanna_Makai
Bella Andre: Örökké a tiéd

Tipikusan az a könyv, amit imádni szoktam. Megmagyarázhatatlan, miért, de meg vagyok őrülve azokért a romantikus regényekért, amiben a nő terhes lesz, innentől kezdve nem is volt gond ezzel a könyvvel se. Kicsit sajnálom, hogy a családból, és anyuból kevesebbet kaptam, mint a többi részben, de tetszett nagyon, szerettem nagyon.

Sippancs P
Bella Andre: Örökké a tiéd

Imádom Bella Andrét és a Sullivan család apraja-nagyját, de ez a rész valahogy nem tudott annyira magával ragadni, mint az előző két kötet. Pedig nagyon vártam Sophie történetét, és hatalmasra emeltem a kalapomat, amikor kiderült, hogy a Kossuth Kiadó átvette a jogokat! Mégis úgy érzem, hogy ebből a sztoriból sokkal többet, sokkal izgalmasabbat is ki lehetett volna hozni, például azzal, ha az írónő Jake karakterét kicsit keményebbre formálja, vagy azzal, hogy spoiler egy kicsit jobban megbolondítja.
Ettől függetlenül a könyv jó volt, és szerettem olvasni, igazi könnyed kikapcsolódást nyújtott ebben a nyári kánikulában.

PEvice
Bella Andre: Örökké a tiéd

Hát örülök, hogy egy nyugodt kis délutánom része volt ez a könyv 5-6 óra alatt el lehet olvasni kisebb nagyobb megszakításokkal. Kikapcsolódásnak tökéletes. Én mai napig szeretem a Sullivan családot. Szerintem most nem vettek rész olyan aktívan a családtagok a könyv során spoilerés mivel régen olvastam a másik 3 könyvet igen csak meg kellett erőtelenem a memóriám hogy ki ki kicsoda és kivel van párban ill. ki nincs még párban. spoiler Kíváncsi vagyok a következő testvérre és arra hogy itt miket fog tudni kitalálni az írónő mert itt már minden lapját eljátszotta az olyan írók körében akik nem tudnak mit írni spoiler. Negatív dolgok ellenére csak ajánlani tudom.

zuna19 P

– Biztos vagy benne, hogy nem akarod az egyik pubot vezetni? Igencsak nagy hasznát vennénk egy hozzád hasonló munkatársnak, aki gatyába tudja rázni az üzletemet.
A bók hatására a megelégedettség melege áradt szét benne. Pont ez a probléma Jake-kel. Annak ellenére, hogy kifejezetten irritálja, és a férfi több ezer, sőt több millió év alatt sem lenne képes viszonozni az érzéseit, valahogy mégis újra és újra elbűvöli. Ettől függetlenül tudta, hogy sosem bocsátana meg magának, ha Marcus szőlőbirtoka közepén átadná magát a sóvárgásnak, ezért egyszerűen azt felelte:
– Köszönöm, de nagyon hiányoznának a könyvek.
Egész életében halomban álltak a könyvei minden helyiségben, az ágya mellett, de még a konyhában is, és határozottan örült, hogy az e-könyv-olvasója jól elfér a táskájában.

zuna19 P

Isten az égben, te aztán tényleg szép vagy!

zuna19 P

Előrehajolt, és átölelte a testvérét.
– Annyira örülök, hogy itt vagy. Hiányoztál.
Viszonzásul egy puszit kapott a feje tetejére. Kétéves kora óta apa nélkül nőtt fel, de sosem érezte az ürességet. Főleg azért nem, mert olyan sok szeretet vette körül – Smith, Marcus és Chase állandóan ölelgette, Zach és Ryan incselkedett vele, Gabe-bel és Lorival pedig játszani és vitatkozni tudott.
– Én is hiányoltalak, Barátságos.

Ramóna

– Rendben van – mondta meglehetősen vonakodva –, de ne feledd, hogy legalább hét ember áll mögötted, és hatnak igen erős ökle is van.

Kilencedik fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Lori Sullivan
NightStar

– Mindig is szerettem a könyveket – hangzott a halk válasz. – Szeretem a társaságukat. Élvezem, hogy elmerülhetek egy történetben, egy kitalált világban. Szeretem, hogy bárkivel eggyé válhatok, és a fantázia világában élhetek.

Kapcsolódó szócikkek: Sophie Sullivan
Bitten P

Ha furakodnod kell, a szeretett társ karjába fúrd bele magad!
Ha faképnél kell hagynod valakit, a rossz barátokat hagyd faképnél!
És ha innod kell, a boldogság poharát idd ki!

Suzy25

Egek, az illat nagyszerű volt! Annyira jó, hogy kedve lett volna hozzádörgölni az ajkát az arcon kiütköző borostához.

Gigi02

– Jófej fickó vagy.