Hadd ​legyek az Igazi (A Sullivan család 6.) 36 csillagozás

Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Victoria Bennett, a fiatal és tehetséges szobrászművész tizenöt év után tér vissza szülővárosába, San Franciscóba, ahol egy fontos művészeti ösztöndíjra készül. A zsűri egyik tagja azonban szemet vet rá, így nemcsak ő, de a karrierje is veszélybe kerül. Vicki jól tudja, hogy legjobb barátja, a híres és rendkívül jóképű baseballjátékos, Ryan Sullivan a segítségére siet majd, hiszen a férfi az egyetlen, akiben középiskolás kora óta megbízik.

Ryan lelkesen fogadja Vicki visszatérését, és bármit megtenne, hogy megóvja őt a zsűritag zaklatásától – még abba is belemegy, hogy eljátsszák, egy párt alkotnak és eljegyezték egymást. Ám amikor színlelt csókjaik és simogatásaik egy rendkívül érzéki, mámoros éjszakába torkollnak, mindketten aggódni kezdenek, hogy örökre elrontották másfél évtizede tartó barátságukat.

Vajon életük legsúlyosabb hibáját követték el? Vagy pedig épp ellenkezőleg: a barátság és a szerelem tökéletes elegye csak most került elérhető közelségbe mindkettejük számára?

Eredeti mű: Bella Andre: Let Me Be the One

Kossuth, Budapest, 2017
344 oldal · ISBN: 9789630988087 · Fordította: Puszta Szilvia
Kossuth, Budapest, 2017
344 oldal · ISBN: 9789630988384 · Fordította: Puszta Szilvia

Sippancs P
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Az előző részt úgy tettem le a kezemből, hogy abban bíztam, Ryan története újra felhozza a sorozatot, és kilábalok majd a 4 csillagos „depiből”. Jelentem, ez megtörtént.
Nagyon tetszett a könyv, nagyon élveztem és nagyon jól szórakoztam rajta. Eleve úgy álltam neki, hogy most valami könnyűre van szükségem, ami esténként kikapcsol, és elvonja a figyelmem a szürke hétköznapokról, erre pedig tökéletes volt ez a könyv. Nem kellett rajta gondolkodni, csak olvasni és sodródni a történettel – mindezt két nagyszerű ember és a felülmúlhatatlan Sullivan-klán társaságában.
Jár az 5 csillag.

fuszi P
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Azt mindenképpen le kell szögeznem, hogy az előző résznél sokkal jobb volt és bár itt nekem kicsit túl tökéletesre, önfeláldozóra és „szépre” sikerültek a főszereplők, de a potenciált még mindig látom a sorozatban. Ami még bosszantó volt, az a már lassan szokásosnak számító őrlődés spoiler, de szerencsére mielőtt nagyon sokká válhatott volna az írónő rendezte ezt a szálat. Ezeket figyelmen kívül hagyva viszont tökéletes romantikus történet volt, a kémia jól működött és még mindig imádom azokat a jeleneteket ahol a testvérek együtt vannak jelen, hiszen mindenki ilyen családra vágyik (vagy ha ők nem is, de én biztosan!).

Zsuzsanna_Makai
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Az első kb 200 oldal 2☆, a maradék meg majdnem ötös. Talán ez volt a leggyengébb része a sorozatnak. Két ilyen gyogyóst…
Jóóó, amikor összejöttek, akkor helyrerázódott az agyuk is.

Zeraphic P
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

A megszokott sztorit kaptam, bár picit unalmas volt nekem helyenként ezzel a sok vívódással és önismereti harccal.
Ryan édes volt, főleg mikor kijött belőle a domináns stílusa és ezt gyakorolta is előszeretettel Victoria-án.
Jó volt a párosuk, már sokszor olvastam ilyen életre szóló barátságokból kivirágzott szerelemről és itt helyénvalónak is láttam.

Vicky belevaló kiscsaj volt, bár elég sokáig tűrte, hogy elnyomják.
Kellett mellé egy ilyen Sullivan, aki önbizalmat és eltökéltséget ad neki.
A közös jeleneteiket nagyon szerettem, azok tetszettek, de amikor egyedül „agyalgattak” az néha unalmas volt.

Most már várom Smith történetét is, mert ő eddig elég semleges volt számomra.
Meg akarom ismerni a valódi érzéseit, hogy milyen ember valójában.

schalby P
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Egyre jobban tetszik a sorozat. Ryan mindíg is érdekelt és nem is csalódtam benne. Nagyon tetszett, hogy a többiek is belekerültek egy kicsit. Vicki szimpatikus pont az ellentéte Ryan- nek de épp ez a lényeg. Smith könyvét várom a legjobban. Remélem hamarosan jön a következő rész.

Mariann_Patakiné
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Eddig nem írtam értékelést egy részről sem.
Immár 6 részen túljutva kijelenthetem, hogy bekerült a kedvenceim közé.
Jó, az első rész után nem gondoltam, de voltak ismerőseim, akik olvasták, és meggyőztek, hogy érdemes folytatni.
Így is lett .
Ki ne szeretne bekerülni a Sullivan családba ?
A fiúk jóképűek, a lányok vonzóak.
6 fiú, 2 lány, és a tiszteletreméltó édesanyjuk.
A történetek mértéktartóak, sehol nem éreztem, hogy túlzásokba esett az írónő.
A Sullivan gyerekek intelligensek, önzetlenek , összetartóak és nagyon-nagyon tudnak szeretni.
Olvassátok !!
Borítékolt a kellemes kikapcsolódás. :)

Évi112
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Szeretem ezt a sorozatot, mert mindig kellemes kikapcsolódás. Ez a kötet is remekül passzolt a sorba. Nem nyújtott semmi maradandó élményt, de jól elszórakoztam rajta. Pont mire meguntam volna Ryan és Vicki szenvedését ezzel az egész „csak barátok”-dologgal, sikerült túllépniük rajta.

Laihla
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Bella Andre hozta a formáját:) ismét egy viszonzatlan szerelem , csak nem annyira kacifántos mint az előző részek. Ismét egy 1 napos könyv, olvastatja magát. Szexualitással telve. Várom a 7. Részt. Kíváncsi vagyok nagyon Smith történetére, a nagymenő filmsztár szerelmi megméretetésére.

lizzyke21
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Nagyon szeretem a sorozatot. Igaz akadtak gyengébb részek is a nagy kedvencek mellett. Örültem, hogy végre új részt kapunk de sajnos nem éppen váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bővebben:

rikkabe
Bella Andre: Hadd legyek az Igazi

Hasonló a korábbi részekhez, továbbra is tetszik az összetartó család, de várat még magára a „HŰHA” érzés. Kicsit idegesítő volt a könyv első felében, hogy mindkét főhős azt gondolta a másik csak baráti érzéseket táplál iránta, de aztán sikerült ezen túllendülni ….

Bitten

– Vicki, ameddig szereted, amit csinálsz, megéri.

Bitten

…..milyen lenne az élet azzal a személlyel, akit elszalasztottunk…..

Bitten

Egyszerűbb volt korán feladni, mint később kudarcot vallani.

Bitten

Hiszen ekkor szeretett bele fülig Ryan Sullivanbe. És nem a megnyerő külseje miatt, hanem mert odafigyelt rá. És főleg, mert értékelte is a mondanivalóját.