Plastic ​love 1 csillagozás

Bedő Zsuzsanna: Plastic love

A fiatal írónő izgalmas regénye évszázadunk második felében játszódik.
Egy könyv a jövőből…
Mert ez jövő már tegnap elkezdődött, vagy talán már sokkal korábban… ma senki nem tudja megmondani biztosan, mi lesz pár évtizeddel később, de ebben a regényben megírtuk!
SCI-FI? Most még talán annak tűnik, de nemsokára ilyenek lesznek a mindennapjaink itt a Földön, vagy még azon is túl!
A tudomány szédítő tempóban fejlődik, a mesterséges intelligencia pedig önálló életre kelhet, vagy már önálló ma is? A Terminátor sorozat megmutatta hogyan pusztít, e könyv szerzője izgalmas kalandra hív és azt villantja fel a lehetséges jövőből, hogyan szeret!
Olvasd el ezt a regényt és egy új világot fogsz felfedezni!

I.A.T., 2020

Kkatja P
Bedő Zsuzsanna: Plastic love

Na most jól beleestem a cím csapdájába, mert a filmet https://snitt.hu/filmek/plasztik-szerelem-2007 imádtam, és ezzel az elképzeléssel ugrottam neki a könyvnek, hisz a sci-fi címke is érdekesnek ígérkezett, de aztán csak lestem, hogy mi ez az oravecznorai magasságokban repítő romantikába csomagolt borzalom, mert sajnos az volt. Vivi egy kapcsolataiban döntésképtelen, manipulálható csajszi, akit körül több pasi kering, közeledve, távolodva folyamatosan… Idegörlő lett volna, ha komolyan veszem, de szerencsére nem nagyon lehetett. :))
Inkább a film vagy akár a Black mirrornak is volt egy hasonló témájú része, aminek pár percében több mélység volt, mint ebben a 240 oldalban.
Sajnálom, de nem tudom ajánlani, pláne sci-fi rajongók kerüljék! :))