Becze Gábor (szerk.) · Gryllus Dániel (szerk.) · Huzella Péter (szerk.) · Radványi Balázs (szerk.)

Nálatok ​laknak-e állatok? 10 csillagozás

Kaláka zenéskönyv
Becze Gábor – Gryllus Dániel – Huzella Péter – Radványi Balázs (szerk.): Nálatok laknak-e állatok? Becze Gábor – Gryllus Dániel – Huzella Péter – Radványi Balázs (szerk.): Nálatok laknak-e állatok?

A Kaláka együttes híre-neve egyre nő, országszerte és külföldön is. Most a Móra Kiadóval karöltve vállalkoztak arra, hogy zenés műsorukat a gyerekeknek képeskönyvben is átnyújtsák, és így egyszerre élvezhessék a dalokat, olvassák hozzá a verseket és nézegessék Horváth Mária szellemes, pompás rajzait. A Kaláka zenéskönyv kiváló költők tréfás állatverseit kapcsolja össze a zenével, az olvasók és a zenekedvelők örömére, a gyerekek ugyanis a kazettáról azokat az énekszámokat hallgathatják, amelyeket szóban is előadhatnak.

A művek szerzői: Rigó Béla, Ágai Ágnes, Jean-Luc Moreau, Jacques Gaucheron, Tandori Dezső, Hajnal Anna, Weöres Sándor, Tamkó Sirató Károly, Kányádi Sándor, Börcsök Mária, Pinczési Judit, Nagy László, Csoóri Sándor, Csukás István, Veress Miklós, Fazekas László, Szilágyi Domokos, Petőfi Sándor, Szabó Lőrinc

Móra, Budapest, 1986
94 oldal · ISBN: 9631150275 · Illusztrálta: P. Horváth Mária

PuPilla

Hohó, hiszen ez nekem is megvan! :) Valószínűleg porosodik egy dobozban, majd előkaparom valamikor. Kellemes emlékeim vannak róla.

pelikanbence

Ma azaz 2018. VII. 13-án azaz Pénteken találtam rá a garázsunkban ! :) Mi több egy olyan példányt, aminek az utolsó oldalán dedikálás is van, de még, ha nyomtatva is, akkor is dedikálás és ezt így nagy becsben tartom ! Ráadásul gyermekkoromban megkaptam a magnókazettát és agyon hallgattam mostanában. A versek többsége vicces, de van megható és elgondolkodtató is. Szeretem az állatokat és éppen ezért is hallgattam illetve olvastam el ezt a gyöngyszemet olyan sokszor ! :)))) IMÁDOM EZT A REGÉNYT/REGÉNYGYŰJTEMÉNYT !!!!! :)))))))