Észlelések 22

Petrasek>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Az Esztergom – tatabányai buszon olvasta elsején, pénteken egy hosszú batna hajú, napszemcsis, világoskék pólós lány egy nagy fekete bőrőnd mellett. Nagyjából egy 2 órakkor indulhatott a busz, bár fogalmam sincs hol szállt fel illetve le. Ha jól láttam eléggé a közepén járt a könyvben és csak úgy falta a történetet.

Dori08>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2016.04.01-jén egy osztálytársam olvasta. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt a részt, de tuti, hogy a sorozatból valamelyiket. (Már csak azért is, mert nagyon emlegette Foltot :D)

mazsa>!

2015. 11. 20.
12:30 körül láttam egy 10-12 éves kislány kezében Móron. A Dm előtt sétált el egy barátnőjével.

efenera>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Egy szemuveges lany, csikos furdoruhaban a badacsonytomaji strandon olvassa egy citromos sor kisereteben pont most (delutan egy ora) mar nagyon a vege fele tart benne, estere talan mar ki is olvassa ;P

Sippancs P>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

2015.07.14-én, 16:20 körül olvasta egy 17 évesnek tűnő lány Kaposváron, a távolsági buszállomás 6-7. megállója előtt. A lány a padon ült, barna haja volt, és fehér rövidnadrágot, valamint narancssárgás-rózsaszínes felsőt viselt. Kb. a könyv felénél tartott.

hangya68 P>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Csak a címét láttam a könyv gerincén, de gondolom nincs másik ugyanilyen című könyv. 79-es trolibuszon reggel fél 8-körül, a Hősök terénél, a Keleti felé, a bal első ülésen utazott egy fekete hosszú hajú lány, akinek nagyon szépen volt kifestve a szeme. Úgy vélem, 16 év körüli lehetett, fehér felső, tán fekete kabát, kék farmer és kék vászoncipő volt rajta. Még egészen az elején tartott a könyvnek.

Kedy>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Pécs, kb. 1 hete az egyik helyijáraton. Hosszú, barna hajú lány olvasta, kb. a 20. oldalnál tarthatott.

Liliant>!

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Ma olvasta az egyik évfolyamtársam az iskolában, és még az elején járt :D

grt>!

2014.03.13.

Miskolci Egyetem A1 épületében, folyosón olvasta egy lány 4 óra előtt amíg a barátjára (csoporttársamra) várt. Kockás kabátban és farmerban volt. Még az elején tartott.