Nyúl ​Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv (Nyúl Péter) 11 csillagozás

Beatrix Potter: Nyúl Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv

Nyúl Péter klasszikus kalandja leleményes térbeli illusztrációk segítségével játékosan elevenedik meg.

Eredeti megjelenés éve: 2004

General Press, Budapest, 2008
16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789636430177 · Fordította: Szabó T. Anna · Illusztrálta: Beatrix Potter

Ingryd>!
Beatrix Potter: Nyúl Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv

Beatrix Potter rajzait imádom, gyönyörűek, részletgazdagok, a mese pedig aranyos és tanulságos. Ennél szebb térbeli mesekönyv nem is kellene…

katen P>!
Beatrix Potter: Nyúl Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv

Nem is most szereztem meg, már ezer éves. Eddig minden gyerekem 3 éves kor körül rajongott érte. Térbeli mesekönyv, és tényleg, teli van csodás ábrákkal, húzókákkal, igazi mesevilág a mesén belül. Három év körüli gyerekeknek aligha létezik ennél jobb ajándék / szórakozás. És nem mellesleg szerintem a történet is nagyon jó!

Szivecskedo P>!
Beatrix Potter: Nyúl Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv

Nagyon szép mesekönyv, a történet is jó, Rebus (2 év 9 hó) nagyon szereti, ezért a 4 csillag. Amúgy mindig próbálom kerülni, hogy ezt olvassuk, mert Balázst (10 hó) akkor távol kell tartani… Így is sikerült tovább amortizálnunk az amúgy is eléggé leharcolt könyvtári könyvet. Mielőtt visszavisszük, kicsit megragasztom itt-ott.

psn>!
Beatrix Potter: Nyúl Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv

Fantasztikus kiadvány, a kicsik kedvence. Naponta el lehet olvasni, és nem unják meg…

apwbdum>!
Beatrix Potter: Nyúl Péter kalandjai – Térbeli mesekönyv

A mese szuper és tanulságos, a rajzok gyönyörűek.
Erről a térbeli könyvről csak szuper latinosokban lehet beszélni. Gyönyörű a kivitelezés. El is határoztam, addig nem kerülhet a gyerek kezébe, míg meg nem érik rá és majd tud vigyázni.
Nagyon aprólékosan ki vannak dolgozva a részletek. Nyúl Péter kiugrik a locsolóból átbújik a kerítés alatt és beleakad a hálóba (úgy értem igazi hálóba). A madárijesztő lába valami fantasztikus.