A ​Gemini jelentés 1. – Ikervadászat 1 csillagozás

Bayer Antal: A Gemini jelentés 1. – Ikervadászat

Van, amiből sosem elég, amit sosem lehet megunni, ami mindig előre hajtja az embert. Igen, a szex.Igen, a hódítás, a hatalom, az egyre több és több megszerzése, az összes szál kézben tartása. Az Operabál napjától kezdve Vallóy Tarr Lőrinc életében szaporodni kezdenek a változások, az új arcok. Ott pillantja meg először a Stern ikreket: a szőke Lilit és fekete Gertrúdot, és innentől nem nyugodhat, amíg meg nem kaparintja őket. Ám váratlanul színre lép egy fiatal és buzgó ügyésznő, a lányokat pedig filmforgatásra csábítja egy másik ikerpár. Míg Révai Bandi bácsi a csodaszarvasról tart előadást, Káli Szilárd érdeklődését felkeltik a véletlen egybeesések és a rég nem látott ismerősök váratlan felbukkanása.

Képes, Budapest, 2007
44 oldal · ISBN: 9789638758040 · Illusztrálta: Fazekas Attila

Chris>!
Bayer Antal: A Gemini jelentés 1. – Ikervadászat

Az eleje kicsit döcögősre sikeredett, szerintem kicsivel több teret kellett volna engedni a karaktereknek, illetve bizonyos szálak felvezetésének. Nem mondom, hogy maga a sztori annyira felkeltette volna az érdeklődésemet, hogy azonnal a folytatásért kiáltok (ami tualjdonképpen így, ilyen formában nem jelent meg), de jövőre azért sort kerítek A teljes Gemini-jelentésre, mert kíváncsi vagyok, mit hoznak ki ebből az egészből. Ja, és maga a kiadás és a rajzok gyönyörűek!