Magánutak (Légikisasszonyok 3.) 15 csillagozás

Bauer Barbara: Magánutak

Nincs ​érdekesebb munka, mint a légikisasszonyoké, akik szépek, kedvesek, mosolygósak, ugyanakkor egyformán megállják a helyüket feszültséggel terhes, veszélyes szokatlan vagy éppen mulatságos helyzetekben. A Légikisasszonyok hősei ezúttal már harmadik alkalommal árulják el nekünk, mi történik a felhők között, tízezer méter magasan és lent a földön, a repülőtér kulisszái mögött. Anna, Szonja, Dia és Dani akkor kötött barátságot, amikor kezdőként csatlakoztak az Air Budapest csapatához, és az eltelt hónapok során valamennyien igazi profivá edződtek.
A nagy négyes, azaz a Szende, a Szórakozott, a Dög és a Meleg továbbra sem unatkozik, hiszen a magánéletük konfliktusaival ugyanúgy szembe kell nézniük, mint az útközben rájuk váró és a korábbiaknál is izgalmasabb kalandokkal. Átélnek bombariadót és segédkeznek szülésnél, szállítanak bilincsbe vert terroristát és egész csapatnyi fegyelmezetlen turistát, megbirkóznak féltékeny kollégákkal és röpke fedélzeti szexre vágyó fiatal… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2014
312 oldal · ISBN: 9786155492075
Jaffa, Budapest, 2014

Bauer Barbara: Magánutak

Nagyon élveztem, tetszett ismét. Kíváncsi voltam már hogy mi lesz a főhősökkel. És ismét nem kellett csalódom. Pörgött a történet. Ismét kaptunk klassz történeteket a levegőből. Tanulhattunk emberismeretet, és időnként magunkra ismerhettünk egy egy szereplőben, ahogy vívták a napi csatáikat sokszor egy-egy általunk is megélt élethelyzetre ismerhettünk. Jól esett. Csak egy a baj vele – nagyon utolsószagú a történet. A főhősök magukra találnak – Ennek kapcsán érdekes a végén Dani meglátása, amin a többiek is meghökkennek, elgondolkodtató, – nem kicsit – de igaza van. És ami még tetszett hogy sütött a barátság a könyvből. Bárhogy is vitáznak, bármennyire is különbözőek, de a barátok, azok barátok, és egymás mellett állnak. És ez fontos. Bár a leírásból sejthető, hogy zárókötet, de annyira nem akartam hogy vége legyen. Még, még, még…

Erika_Turi
Bauer Barbara: Magánutak

Hiányozni fognak a szereplök. Sajnálo, hogy nem lesz folytatás.
Ez a 3-ik könyv igazán jól sikerült. Volt benne pár meglepö fordulat, de ami igaz lehetet sejteni mi is fog történni.

Thaliavilaga
Bauer Barbara: Magánutak

Pár éve olvastam az első két részt és most szembejött velem a befejező kötet. Könnyed kis olvasmány, de nagy katarzist nem szabad tőle várni. Ebben a részben a szereplők sorsának alakulásával sem voltam kibékülve, leszámítva a végső konklúziót. Különösen Anna és a spirituális világ nem tetszett. Pedig általában fogékony vagyok az ilyenek iránt, de itt nagyon gagyi volt. (Azt meg most nem nyitom meg, hogy ezzel a négy sztuvival egy hét alatt több dolog történik, mint mással egy élet alatt…)

Nuvolina
Bauer Barbara: Magánutak

Izgalmas és szórakoztató volt!
Megkoronázása az eddigi köteteknek, én nagyon szerettem! :-)
Jó volna még ha lenne folytatása.

Or_Sheet
Bauer Barbara: Magánutak

S ha még többet olvashattam volna a légikísérők belső világáról… na akkor tuti megkapja a két csillagot.

szabinavagyok
Bauer Barbara: Magánutak

Végre kiderülnek nagy titkok. Nekem a 3.rész tetszett a legjobban. Bár nem lesz a kedvencem, mindenesetre kikapcsolja az embert, ha szeretne kiszakadni egy kicsit a hétköznapok szürkeségéből.

Shil

Sors. Valahogy mindig úgy érzem, hogy a sorsszerűséget csak utólag lehet belemagyarázni a történtekbe. Aki éppen súlyos helyzetbe kerül, a legkevésbé sem legyint, hogy ó ez a sorsom.

Shil

Az egészet kell látnod. A folyamatot. Jöttél valahonnan, és tartasz valahová. Járd be ezt az utat élvezettel. Élvezd a szabadságodat! Azzal a nyugalommal, hogy bárhogyan is csinálod, az jó. Nem tudod megállítani a folyamatot. Nem tudod elrontani. Az egyetlen dolog, amit megtehetsz, hogy elengedsz mindent, és élvezed.

Shil

Próbálj meg hátrébb lépni és onnan vetni az életedre egy pillantást. Az egészre. tudod, … honnan, hová. Ez a kulcs. A folyamatot lásd, az egészet, és ne vessz el a részletekben. Ha képes leszel erre, meg fogod tudni, mi a te utad.

Shil

Légy önmagad. Járd a saját utad, keresd a saját igazad. Mindenre benned van a válasz.
Olyan egyszerű szavak, mégsem olyan könnyű megfogadni őket.

Légikisasszonyok sorozat · Összehasonlítás